Wielkanoc tuż tuż…

Przez ostatnie trzy dni przed wiosenną przerwą od zajęć dydaktycznych tj. od 25 do 27. marca, świetlica szkolna przeprowadzała zajęcia o tematyce zbliżających się Świąt Wielkanocnych, jak i pory roku, która nieodłącznie się z nimi wiąże – wiosny.

Dzieci wykonywały przestrzenne prace plastyczne pt. „Motyle i pszczoły na łące”, które zostały umieszczone na dużym plakacie na tle stokrotek. Poza tym pojawiły się wielkanocne kolorowanki. Uczniowie mieli okazję kolorować jajka z ciekawymi wzorami, a także inne obrazki związane ze świętami, np. przedstawiające zwyczaje wielkanocne. Co jednak ważne, wychowankowie świetlicy wykonali wielkanocne kartki świąteczne. Część z nich została wręczona Dyrekcji oraz Nauczycielom naszej szkoły.

Z powodu sprzyjającej pogody, znalazł się także czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu – na placu zabaw lub boisku szkolnym.