Wydarzenia i osiągnięcia 2020/2021

Wydarzenia i osiągnięcia uczniów naszej szkoły:

Lp. Data Wydarzenia szkoły/osiągnięcia uczniów
1 09.2020 Biegi przełajowe
2 21.09.2020 IX- Inauguracja projektów STOP agresji, Media i my – cyberprzemoc
22.09.2020 Szkolny konkurs plastyczny „Wakacyjne zdjęcie”:

I m. Dawid Pielesz 4b

II m. Zofia Czaniecka 4b, Teresa Wszołek 5b

III m. Natalia Forysiak 4b, Wiktoria Kubica 4c

3 6.10.2020 Szkolny konkurs wiedzy o Lipniku – I miejsce: Patrycja Wala,
II miejsce: Dominika Rzeszutek, III miejsce: Aleksandra Syjota, Marcin Wójcicki.
4 10.2020 Ślubowanie klas pierwszych
5 10.2020 Udział w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”
6 10.2020 Akcja znicz – porządkowanie opuszczonych grobów
7 19.11.2020 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – do drugiego etapu przeszli:
Antonina Kowrygo, Anna Nikiel, Daria Szymańska, Marta Wierzbanowska, Marcin Wójcicki, Malwina Konieczna, Małgorzata Stojczyk, Milena Gajda, Dominika Rzeszutek, Liwia Smolec, Karolina Kucharczyk, Weronika Kijowska, Magdalena Mikołajczyk
8 20.11.2020 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki – do drugiego etapu przeszli:
Julia Jurasz, Jakub Kość, Kamil Goliński
9 23.11.2020 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego – do drugiego etapu przeszli:
Zuzanna Babińska, Filip Recmanik, Antonina Król, Wojciech Grubecki
10 24.11.2020 VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „I ty możesz zostać projektantem mody”

3 miejsce: Izabela Brączek klasa 7b

Wyróżnienie:  Zofia Grubecka klasa 7d

Konkurs plastyczny „SEGRELUDKI” zorganizowany przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej

Wyróżnienie: Milena Grzywa klasa 6a

Wyróżnienie: Antoni Walusiak klasa 6f

11 22.11.2020 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego – do drugiego etapu przeszła Oleksandra Tkachuk
12 23.11.2020 Międzyszkolny Konkurs – wiersze o Janie Pawle II – Oliwia Bacia klasa 6 – I miejsce, Kamil Papla klasa 8 – III miejsce.
13 24.11.2020 Zbiórka słodyczy i artykułów szkolnych – akcja „Mikołaj na Kresach Wschodnich”
14 26.11.2020 XXI Międzynarodowego Konkursu Tworzymy Własne Wydawnictwo – rozstrzygnięcie w październiku 2020

I kategoria:
I miejsce: Michał Papuga z 7a, Marta Wierzbanowska z 7a, opiekun p. Wioletta Oleksy-Nocoń.
II miejsce: Agata Pawlas z 6 f,
II kategoria:
I miejsce: Natalia Stojanowska z 8c,
III miejsce: Wiktor Matuszek z 8c, Natalia Białek z 8c,
Wyróżnienie: Malwina Kędroń z 8c,

Natalia Stojanowska, Wiktor Matuszek i Malwina Kędroń aktualnie są uczniami klas pierwszych liceum, ale w ubiegłym roku szkolnym uczęszczali do kl. 8c i ta klasa została wpisana na liście.

15 2.12.2020 Liliana Malicka z kl. 2d – II miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim „W krainie poezji Doroty Gellner”
16 01.10.2020.

 

 

 

 

 

08.10.2020.

I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Bielska-Białej w sztafetowych biegach przełajowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Kowrygo Antonina, Szymańska Daria, Krupa Nikola, Papla Anastazja, Jaromin Oliwia, Konieczna Malwina, Kamińska Martyna)

II miejsce dziewcząt 1/4 finału wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Kowrygo Antonina, Szymańska Daria, Krupa Nikola, Papla Anastazja, Jaromin Oliwia, Konieczna Malwina, Kamińska Martyna).

I miejsce chłopców w Mistrzostwach Bielska-Białej w sztafetowych biegach przełajowych – Igrzyska Dzieci (Fabiański Adam, Gadacz Jakub, Mardaus Dawid, Szymański Błażej, Wątroba Tymoteusz, Zbytniewski Witold, Kwiatkowski Ignacy).

II miejsce 1/4 finału wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych – Igrzyska Dzieci (Fabiański Adam, Gadacz Jakub, Mardaus Dawid, Szymański Błażej, Wątroba Tymoteusz, Zbytniewski Witold, Kwiatkowski Ignacy).

17 12.10.2020 Szkolny konkurs plastyczno-fotograficzny „Wakacyjne zdjęcie”. I m. – Dawid Pielesz kl. 4b, II m. – Zofia Czaniecka kl. 4b, Teresa Wszołek kl. 5b, III m. – Natalia Forysiak kl. 4b, Wiktoria Kubica kl. 4c.
18 15.10.2020 I miejsce – Ania Caputa, Wiktor Litwin konkurs plastyczny „Znaki drogowe” klas 1

I miejsce – Oliwia Mazurek konkurs plastyczny – świetlica „Dary Jesieni”

19 25.11.2020 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii – do trzeciego etapu przeszli: Dawid Konior – finalista
20 7.12.2020 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego – do trzeciego etapu przeszła Oleksandra Tkachuk – finalistka
21 22.12.2020 Konkurs plastyczny „Kartka bożonarodzeniowa ze Starego Bielska” organizator MDK w Bielsku-Białej: I m. w grupie IV-VIII oraz nagroda Grand Prix – Dawid Pielesz 4b
22 22.12.2020 Szkolny konkurs plastyczny „Świąteczna dekoracja”:

I m. Jakub Chrobot kl. 4a, Oliwia Jaromin kl. 7b

II m. Eliza Szulkin kl. 4a, Dominika Sieczek kl. 7a

III m. Krzysztof Pawlus kl. 5b, Nadia Tokarz kl. 6f

wyróżnienia: Róża Kędroń kl. 7f, Wiktor Majka kl. 4a

23 01.2021 Mateusz Dendys z klasy 8c – III miejsce w konkursie poetyckim „Nie lękajcie się…” pod patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach
24 01.2021 Konkurs przyrodniczy Świetlik Adrian Lenart i Bartek Lenart – wyróżnienie kl. 3a (obecnie 4a)
25 01.2021 Julia Piechowicz – wyróżnienie w konkursie „Podaruj świąteczną kartkę”
26 01.2021 Wojtek Żemła – I m-ce w konkursie literacko-plastycznym „Nie lękajcie się…” Pocztówka dla Jana Pawła II
27 01.2021 Wojtek Gancarczyk II m-ce w konkursie literacko-plastycznym „Nie lękajcie się…” Pocztówka dla Jana Pawła II
28 01.2021 I miejsce  Zuzanny Gancarczyk z kl.2c w wojewódzkim międzyszkolnym konkursie literacko-plastycznym „Nie lękajcie się” – List dla Jana Pawła II z historią w tle w 100 rocznicę urodzin papieża i 40 rocznicę powstania Solidarności.
29 01.2021 Szkolny konkurs plastyczny „Ozdoby świąteczne”- I miejsce Alicja Liberda, Natan Stepka, II m. Jakub Mierzwa, III m. Wojciech Cudnoch, Lena Gondorowicz
30 01.2021 W ogólnopolskim konkursie nauk przyrodniczych „Świetlik”:   dwie nagrody główne – Natan Stepka i Wojciech Cudnoch, I nagroda – Nadia Kwasiżur
31 02.2021 Szkolny konkurs plastyczny – „Tydzień ze Statutem”- 8 wyróżnień
32 2.02.2021 II miejsce w świetlicowym konkursie plastycznym pt. „Zimowy pejzaż” Krzysztof Kostecki,  III miejsce Julia Adamczyk, wyróżnienie Liliana Damek
33 22.02.2021 Ania Kasztura z kl. 8b otrzymała wyróżnienie w konkursie recytatorskim poezji Wisławy Szymborskiej „Niektórzy lubią poezję” organizowanym przez DK im. W. Kubisz w Bielsku-Białej.
34 5.03.2021 Międzyszkolny Konkurs Festiwal Słowa kategoria „Mistrz pięknego Czytania”:

I miejsce  – Alex Klepczarek

II miejsce – Izabela Pędrys

II miejsce  –  Malwina Konieczna

III miejsce – Zofia Pow

Wyróżnienia:

Zofia Meinicke, Helena Tomaszewska, Miłosz Sieczek

Kategoria Turniej Recytatorski:

I miejsce  – Emilia Siedlaczek

II miejsce – Izabela Pędrys

III miejsce – Anna Kasztura

Kategoria Piosenka Artystyczna

Anna Kasztura – wyróżnienie

35 12.03.2021 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii – Dawid Konior – finalista
36 23.03.2021 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego – Oleksandra Tkachuk – finalistka
37 06.2021 I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Radę Osiedla Lipnik – „Posprzątaj po swoim pupilu”  Antoni Walusiak kl. 6f
38 23.04.2021 Osiągnięcia Międzynarodowego Konkursu „Mieszkam w Beskidach” Nagroda Dyrektora GOK Świnna

Maria Barcik-Dziwińska, 2c, opiekun p. Ilona Kanik

Marta Wierzbanowska, 7a, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Miłosz Sieczek, 6b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Gabriela Widerska, 6f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 7-9 l. I miejsce

Emilia Żemła, 3c, opiekun p. Marlena Śleziak-Namiota

Rysunek 13-15 lat I miejsce

Miłosz Sieczek, 6b, p. opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 13-15 lat II miejsce

Izabela Brączek, 7b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Dominika Sieczek, 7a, opiekun p. Wioleta Oleksy-Nocoń

Oliwia Hołdyk, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Rysunek 13-15 lat III miejsce

Anna Wierzbanowska, 7a, opiekun p. Wioleta Oleksy-Nocoń

Wyklejanka kolaż 7-9 l. II miejsce

Lena Kaczmarczyk,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Wyklejanka kolaż 10-12 l. I miejsce

Dorota Chrobak, 7f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 13-15 l. I miejsce

Jan Lada, 7f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Fotografia 13-15 l. II miejsce

Róża Kędroń, 7f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 13-15 l. III miejsce

Oliwia Jaromin, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Prace multimedialne II miejsce

Jakub Kość, 8b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Nicią malowane III miejsce

Róża Kędroń, 7f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Dominika Sieczek, 7a, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Formy przestrzenne 7-9 l. II miejsce

Frank Koziar,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Formy przestrzenne 13-15 II miejsce

Nikola Waleczek, 7f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Ceramika, masa solna 7-9 I miejsce

Natalia Kwasiżur,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Makieta 7-9 l. II miejsce

Wojciech Cudnoch,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Wojciech Żemła, 3c, opiekun p. Olga Łozińska-Marek

Makieta 10-12 l. II miejsce

Nikola Bakalarska, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 10-12 l. III miejsce

Nikola Smolarczyk, 4a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Wiktoria Nieć, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 13-15 l. II miejsce

Dorota Chrobak, 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Poezja, proza 7-9 l. I miejsce

Lena Adamczyk , 4c, opiekun p. Edyta Nowak

Poezja, proza 7-9 l. II miejsce

Paulina Krzak, 4c, opiekun p. Edyta Nowak

Martyna Witek, 5a, opiekun p. Edyta Nowak

Wiktoria Zemelczyk, 4c, opiekun p. Edyta Nowak

Poezja, proza 7-9 l. III miejsce

Anna Drabek, 5a, opiekun p. Edyta Nowak

Oskar Worek, 4c,  opiekun p. Edyta Nowak

Poezja, proza 10-12 l. I miejsce

Oliwia Bacia, 6c, opiekun p. Edyta Nowak

Weronika Janik, 7c,  opiekun p. Edyta Nowak

Filip Bobkiewicz, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 l. II miejsce

Jakub Szoblik, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Igor Zemanek, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Adam Tobiasz, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 l. III miejsce

Kamila Lasko, 6c, opiekun p. Edyta Nowak

Milena Szecówka, 6c, opiekun p. Edyta Nowak

Zofia Meinicke, 5a opiekun p. Edyta Nowak

Bartosz Mąka, 4a, opiekun p. Edyta Nowak

Leon Jagodziński, 6a, opiekun p. Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. I miejsce

Daria Kijowska, 8c, opiekun Edyta Nowak

Milena Gajda, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. II miejsce

Dawid Malarz, 7 c, opiekun Edyta Nowak

Szymon Chrobak, 7c, opiekun Edyta Nowak

Maria Kubaszek, 7c, opiekun Edyta Nowak

Karina Dudek, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Natasza Kacperek, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. III miejsce

Dawid Konior, 7c, opiekun Edyta Nowak

Kamil Papla, 8c, opiekun Edyta Nowak

Maja Harańczyk, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Antoni Biel, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Malwina Konieczna, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Milena Grzywa, opiekun p. Dorota Górna-Król

Wyróżnienia

Wyróżnienie Dyrektora

Szymon Tobias, 6f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Marta Słaboszewska, 8b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Natasza Kacperek, 7e, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 7-9 l.

Maja Lesińska,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Oliwia Lesińska,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Rysunek 13-15 l.

Kamila Lasko, 6c, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Oliwia Miernik, 6f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Malwina Konieczna, 7b, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Izabela Brączek, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Jagoda Klaja, 6f, opiekun p. Dorota Górna-Król

Wyklejanka, kolaż 7-9 l.

Zuzanna Nieć, 6d, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Wyklejanka, kolaż 10-12 l.

Wiktoria Nieć, 6 d, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Hubert Makowski, 6d, opiekun p. Dorota Górna-Król

Jakub Wyporski, 6a, opiekun p. Dorota Górna-Król

Wyklejanka, kolaż 13-18 l.

Paulina Ziemba, 8b,opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Anastazja Papla, 8b,opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Malarstwo na szkle

Teresa Wszołek, 8b,opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska

Fotografia 13-18 l.

Natasza Słoniec, 7b, opiekun Dorota Górna-Król

Mikołaj Borkowski, 7b, opiekun Dorota Górna-Król

Formy przestrzenne 7-9 l.

Natan Stepka,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Makieta 10-12 l.

Julia Syc, 6b, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Eliza Szuklin, 4a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Adrian Lenart, 4a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Lena Dudzik, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Dariusz Drożdż, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Amadeusz Knyps, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Emilia Kastelik, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 13 l. +

Antoni Nycz, 6d, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Zuzanna Nycz, 6b, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Nadia Grigorjan, 7f,opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Poezja, proza 7-9 lat

Michał Nitecki, 4c, opiekun Edyta Nowak

Artur Blubla, 5c, opiekun Edyta Nowak

Maja Piecha, 5c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 10-12 lat

Milena Grzywa, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Nikodem Cempel, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Kinga Sznajder, 6d, opiekun Edyta Nowak

Zofia Nycz, 6d,  opiekun Edyta Nowak

Anna Grabczyk, 6d, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 13-15 lat, II miejsce

Martyna Kamińska,  7e, opiekun Dorota Górna-Król

Maria Bielnik, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

39 11.03.2021 Miejski Konkurs org. przez Urząd Miejski „Robot Ekuś”  1.04.2021r. na ręce Dyrektora szkoły – Izy Laszczak zostały przekazane przez Pana Piotra Kucię – zastępcę prezydenta Miasta Bielska-Białej nagrody dla uczniów naszej szkoły za wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Bielsku-Białej. W kategorii klas I-III w konkursie „Robot Ekuś” wyróżnienie otrzymała uczennica kl. 2c Lena Kaczmarczyk, a w konkursie „EkoEntuzjasta” wyróżnienie otrzymał uczeń kl. 4c Oskar Worek.
40 31.03.2021r. Ogólnopolska Olimpiada z j. angielskiego Olimpusek –

I miejsce – Julia Kość, Nadia Kwasiżur i Wojciech Cudnoch

II miejsce – Natan Stepka

Dyplom laureata – Maria Barcik-Dziwińska, Zuzanna Gancarczyk, Lena Kaczmarczyk, V miejsce w Olimpusku z j. angielskiego Dyplom laureata, Nagroda książkowa Jakub Tatara, Martyna  Pędrys oraz Julia Adamczyk

41 31.03.2021r. Rodzinny Konkurs Plastyczny „Kartka wielkanocna” organizowany przez Radę Osiedla i Dom Kultury w Lipniku

Nagroda Główna – Lena Gondorowicz

Wyróżnienie – Wojciech Cudnoch, Zuzanna Gancarczyk, Lena Kaczmarczyk, Jakub Mierzwa, Natan Stepka,

42 12.03.2021r.-

 

23.04.2021 r.

XXIII Miejski Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie”

Wojciech Cudnoch zdobył tytuł laureata

I miejsce w Rejonowym Konkursie Recytatorskim „Słońce, słońce i życie” (zakwalifikował się do ogólnopolskiego, pokonał 38 uczestników klas 1-3)

43 20.04.2021 Nagrody w szkolnym  konkursie biblioteki szkolnej Postacie z bielskich bajek (Ania Caputa, Bruno Damek, Alan Wawak, Oliwia Mazurek, Krzysztof Kostecki)
44 26,04.2021 III miejsce w E-sportowym Turnieju FIFA20 online o Puchar Podbeskidzia: Bartłomiej Jonderko
45 26.04.2021 XXIII Rejonowy Konkurs Recytatorski „Słońce, słońce i życie” – edycja on-line, zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej im. Wiktorii Kubisz oraz Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej – nagrody i wyróżnienia:
W kategorii klas I-III: I miejsce – Wojciech Cudnoch
46 5.05.2021 IX edycja REJONOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MOJA PASJA” kategoria: Pasjonaci z Bielska-Białej I miejsce – Patrycja Wala kl. 7f, kategoria: grafika komputerowa wyróżnienie – Paulina Sołtys kl. 6c, kategoria: prezentacje II miejsce – Nikola Bakalarska kl. 6d, wyróżnienia: Emilia Stanek  kl. 6f,  Zuzanna Tymińska  kl. 6f, kategoria: rysunek, malarstwo III miejsce – Malwina Konieczna kl. 7b, wyróżnienia: Milena Szecówka kl. 6c, Olga Żuchowska-Maśka  kl. 7b, Paulina Stojczyk kl. 7b
47 10.05.2021 II miejsce – Paulina Sołtys kl.  6c „JA – TY – MY OBYWATELE EUROPY” 
48 14.05.2021 Antonina Król z kl. 8b uzyskała Wyróżnienie II stopnia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ,,Spojrzeć prawdzie w oczy”.
49 15.05.2021 Szkolny Konkurs Ekologiczny I miejsca – Anastazja Baniewska kl. 8a

I miejsce – Dawid Pielesz kl. 4b

II miejsce – Emilia Stanek i Zuzanna Tymińska kl. 6f

III miejsce – Zofia Sordyl kl. 6a

wyróżnienie – Jan Bańczak kl. 4c

50 28.05.2021 Szkolny Konkurs Matematyczny – w kategorii klas IV pierwsze miejsce otrzymała Emilia Piecha z klasy 4a; w kategorii klas V pierwsze miejsce ex aequo otrzymali: Helena Tomaszewska z klasy 5b oraz Witold Zbytniewski z klasy 5a; w kategorii klas VI pierwsze miejsce otrzymała Oliwia Bacia z klasy 6c
51 14.06.2021 Uczennice z klasy 8a – Anastazja Baniewska i Weronika Zaręba stworzyły komiks pt. „Dlaczego warto się ubezpieczać?”. Praca dostała się do finału konkursu organizowanego przez ZUS i została wyróżniona w swojej kategorii
52 14.06.2021 I miejsce w konkursie „Autobus moich marzeń” organizowanym przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, pod patronatem Prezydenta Miasta zdobył Wojciech Żemła ucz. klasy 1a
53 25.05.2021. Bielsko-Biała Czwartek Lekkoatletyczny

1 miejsce w biegu na 300m Tymoteusz Wątroba

2 miejsce w biegu na 600m Judyta Łukaszewska

2 miejsce w biegu na 600 m Liliana Konieczna

2 miejsce  w biegu na 600m Zofia Żak

2 miejsce w biegu na1000m Kacper Borek

Bielsko-Biała 10.06.2021. Czwartek Lekkoatletyczny

1 miejsce w biegu na 600m Judyta Łukaszewska

1 miejsce w biegu na 600m Liliana Konieczna

1 miejsce w biegu na 300m Tymoteusz Wątroba

3 miejsce w biegu na 300m Maja Klajner

3 miejsce w biegu na 300m Amelka Jaworska

3 miejsce w biegu na 60m Martyna Witek

3 miejsce w biegu na 600m Zofia Żak

3 miejsce w rzucie piłką palantową Maja Wróbel

Bielsko-Biała 17.06.2021. Czwartek Lekkoatletyczny

1 miejsce w rzucie piłką palantową Judyta Łukaszewska

1 miejsce w skoku w dał Amelka Jaworska

1 miejsce w biegu na 1000m Kacper Borek

1 miejsce w biegu na 600m Judyta Łukaszewska

1 miejsce w biegu na 600m Zuzanna Nycz

1 miejsce w biegu na 300m Tymoteusz Wątroba

2 miejsce w biegu na 600m Zofia Żak

2 miejsce w biegu na 300m Amelka Jaworska

W zawodach biorą udział dzieci z naszego rejonu czyli Żywiec,

Czechowice, Kozy okoliczne wioski a nawet dzieci z Czechosłowacji

Jest to impreza organizowana przez miasto Bielsko-Biała

54 06.2021 XXII Konkurs z cyklu „Tworzymy własne wydawnictwo”

Moje miasto – historia niekoniecznie prawdziwa

II kategoria

II miejsce – Dorota Chrobak, Nadia Grigorian

III miejsce – Agata Pawlas

Wyróżnienie – Marcin Wójcicki, Emilia Stanek

55 06.2021 Wiktoria Lofek uzyskała wyróżnienie w XXIII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki „O Złotą Nutkę”