Święta tuż tuż

W ostatnim tygodniu przed bożonarodzeniową, zimową przerwą od zajęć dydaktycznych, na świetlicy szkolnej dało się już odczuć świąteczną atmosferę. Przede wszystkim w pomieszczeniu świetlicy pojawił się zielony gość – piękna choineczka przystrojona papierowymi i słomianymi ozdobami.

Na gazetkach zostały umieszczone prace plastyczne o świątecznej tematyce, które dzieci wykonywały podczas zajęć plastycznych. Pracą plastyczną zasługującą na szczególną uwagę było kolorowanie przez uczniów bombek z ich imionami. Te spersonalizowane prace zostały ułożone na gazetce w kształt choinki. Wychowankowie świetlicy wykonali również urocze łańcuchy, które zostały zawieszone w holu świetlicy. W tym tygodniu nie mogło też zabraknąć na świetlicy śpiewania świątecznych piosenek oraz kolęd.

Świetlica szkolna życzy wszystkim zdrowych, spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego, 2024 roku! Do zobaczenia na świetlicy szkolnej w styczniu!