III miejsce w międzyszkolnym konkursie pt. Barwy jesieni

W październiku uczniowie klasy 1a – w ramach świetlicowych zajęć plastycznych – wykonywali prace na międzyszkolny konkurs pt. „Barwy jesieni”, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Bielsku-Białej. Prace zostały stworzone za pomocą farb plakatowych.

W czasie pracy dzieci wychowawca świetlicy czytał wychowankom różne wiersze o jesieni, zwracając szczególną uwagę na charakterystyczne elementy i barwy tej pory roku. Odczytywana poezja mogła zainspirować uczniów do wykonania pracy w określony sposób. Każdy jednak miał inny pomysł.  Miło nam poinformować, że praca jednej z wychowanek świetlicy –  Zuzanny Szufłat z klasy 1a – otrzymała III miejsce! Warto też wspomnieć, że również inna uczennica naszej szkoły – Lidia Piotrowska z klasy 2c – otrzymała wyróżnienie. Praca ta była wykonywana pod czujnym okiem pani wychowawczyni Ilony Kanik.

Laureatkom gratulujemy!