„Żaki rządzą” – turniej piłki nożnej dla najmłodszych uczniów

11 grudnia w hali pod Dębowcem odbył się turniej piłki nożnej dla dzieci klas I-III.

Turniej otworzył pan Jarosław Klimaszewski i pan Sebastian Wyszyński – dyrektor BBOSiR i wzięło w nim udział 20 drużyn z bielskich podstawówek.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

• Franciszek Smoliński 3a
  • Wojciech Sporek 3a
  • Maks Makowski 3a
  • Jakub Tatara 3a
  • Filip Damek 3a
  • Wojciech Żemła 3a
  • Robert Piechowicz 3a
  • Hubert Wrzeszcz 3b
  • Alan Wawak 3b
  • Adam Pilch 3c
  • Maksymilian Chrobok 3c

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody (wygrana drużyna otrzymała bon o wartości 3000 dla szkoły). Jednak to nie koniec niespodzianek dla uczestników. Cztery pierwsze zwycięskie drużyny otrzymały voucher, z którego dzieci najbardziej się ucieszyły. Uprawnia on bowiem do wyprowadzenia profesjonalnych piłkarzy na stadion przed meczem, jako mała eskorta dziecięca.

Wszystkim dzieciom, ich opiekunom i rodzicom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w wydarzeniu a zwycięzcom gratulujemy!