Zakończenie akcji „Mikołaj na Kresach”

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy w naszej szkole akcję „Mikołaj na Kresach” zawożąc do kuratorium paczki przygotowane z Państwa darów.Jako szkolny koordynator tej akcji zastanawiałem się, czy w tym roku – ze względu na otaczającą nas rzeczywistość – zbliżymy się do rezultatów z minionych lat …i…nie doceniłem Państwa ofiarności!

W tych – nieco smutnych czasach – Państwa ofiarność przebiła kolejny sufit – BRAWO!

Z przyniesionych darów zrobiliśmy 64 paczki wypełnione godnymi prezentami. Będzie to z pewnością wspaniały prezent dla polskich dzieci mieszkających na Litwie, Białorusi i Ukrainie.

Kiedyś przeczytałem w zbiorze sentencji taką myśl – Fajnie być dobrym człowiekiem.

Sparafrazuję ją i powiem – Fajnie pracować w miejscu, gdzie żyją dobrzy ludzie 🙂

Dziękujemy raz jeszcze!

Olaf Pękala