Koła zainteresowań 2021/2022

Zajęcia rewalidacyjne, dodatkowe, pozalekcyjne, konsultacje i zespoły korekcyjno-kompensacyjne w roku szkolnym 2021/2021.

Zajęcia dla klas 1-3

Tygodniowy czas zajęć  Imię i nazwisko nauczyciela Rodzaj zajęć Czas i miejsce zajęć
2 h Małgorzata Stasicka

I a

Zespół wyrównawczy

Koło plastyczne

wtorek l. 6, s. 12a

środa  l. 5, s. 16a

2 h Bogusława Soduła

I b

Zespół wyrównawczy

Koło plastyczne

czwartek  l. 5, s. 12a

wtorek l. 5, s. 1b

2 h Marlena Śleziak-Namiota

I c

Zespół wyrównawczy

Koło plastyczne

czwartek  l. 5, s. 29

wtorek  l. 5, s. 1a

2 h Olga Łozińska-Marek

II a

Zespół wyrównawczy

Koło matematyczne

środa  l. 10, s. 29

czwartek  l. 4, s. 1b

 

 

2 h Iwona Maeser

II b

Zespół wyrównawczy

 

Koło matematyczne

piątek l. 5, korytarz szkolny

czwartek  l. 10, s. 30

 

2 h Dorota Wróbel

II c

Zespół wyrównawczy

SKKT

czwartek l. 4, s. 16a

soboty

2 h Dorota Tomaszewska

III a

Zespół wyrównawczy

Koło ekologiczne

środa l. 6, s. 1a

piątek l. 6, s. 1b

2 h Ewa Danel-Majdak

III b

Zespół wyrównawczy

SKKT

wtorek  l. 6, s. 1b

soboty

 

2h

Ilona Kanik

IIIc

Zespół wyrównawczy

SKKT

SKC

piątek l. 5, s. 1a

soboty

piątki, soboty

 

2h

Katarzyna Sordyl

IIId

Zespół wyrównawczy

Koło plastyczne

SKC

środa l. 5, korytarz szkolny

wtorek l. 6, s. 1a

piątki, soboty

2h Beata Gandzel Koło plastyczne

Zajęcia logopedyczne

środa 13.30 – 14.15

czwartek 13.30 – 14.15

2h Renata Jachimowicz Zajęcia świetlicowe rozwijające umiejętność czytania środa 12.00 – 13.00

czwartek 12.00 – 13.00

Zajęcia dla klas 4-8

Opiekun Rodzaj zajęć Termin zajęć
Biegun Ewelina Repetytorium kl. 8

Konsultacje kl. 4 – 8

Środa 7.15 – 8.00

Czwartek 7.15 – 8.00

Błasiak Łukasz Zajęcia sportowe

Basen

Środa 7.00

Wtorek 15.00 – 16.00

Borkała Wojciech Zajęcia sportowe Środa 7.10 – 7.55

Piątek 7.10 – 7.55

Broniszewska Joanna Repetytorium kl. 8

Konsultacje

Piątek 13.30 – 14.15

Piątek 14.20 – 15.05

Bujnowska Marta Konsultacje

Konsultacje

Środa 7.00 – 7.45

Środa 15.10 – 15.55

Caputa Małgorzata Zajęcia sportowe Środa 14.15 – 16.00

Piątek 13.20 – 15.00

Chromiec-Grzybowska Marzena Kółko muzyczne

Konsultacje z geografii i przyrody

Środa 14.15 – 15.00

Czwartek 7.00 – 7.40

Dadak Damian Konsultacje Poniedziałek 13.30 – 14.15
Filuś Marek Repetytorium kl. 8/Koło

Konsultacje

Środa 14.20 – 15.05

Piątek 14.20 – 15.05

Gacek Bogdan Konsultacje Środa 15.05 – 15.50

Piątek 7.10 – 7.55

Garbat Elżbieta – s.Cecylia Konsultacje

Schola dziecięca

Piątek 13.30

Sobota 10.00 – 11.30

Gawlas Małgorzata Świetlicowe zajęcia czytelnicze

Konsultacje z j. pol

Wtorek 14.30 – 15.30

Wtorek 7.10 – 7.55

Górna-Król Dorota Repetytorium

Konsultacje

Poniedziałek 07.10 – 07.55

Czwartek  14.20 – 15.05

Herman Małgorzata – s. Noemi Koło teatralne

Konsultacje

Poniedziałek 13.30

Piątek 7.15 – 8.00

Hulboj Anna Koło/Konsultacje

Koło/Konsultacje

Poniedziałek 14.20 – 15.05

Środa 7.10 – 7.55

Jurusik-Wasilewska Sylwia Konsultacje

Koło

Poniedziałek 13.30 – 14.15

Poniedziałek 14.20 -15.05

Konior-Zawalonka Ewa Konsultacje

Koło

Poniedziałek 07.15 – 08.00

Raz w miesiącu (sobota)

Kozak Beata Konsultacje

Koło

Wtorek 14.20 – 15.05

Wtorek 15.10 – 15.55

Mastalerz Patrycja Konsultacje kl. 7

Konsultacje kl. 8

Środa 7.00 – 7.45

Czwartek 7.00 – 7.45

Lauzer Jadwiga Koło matematyczne

Konsultacje

Czwartek 7.10 – 7.55

Piątek 7.10 – 7.55

Łożyński Mateusz Konsultacje Piątek 7.15 – 8.00
Marcelińska Aleksandra Repetytorium kl. 8 f

Koło j. pol./Konsultacje

Poniedziałek 07.15 – 08.00

Wtorek 07.15 – 08.00

Męcner Angelika Koło matematyczne

Repetytorium kl. 8 c, 8 f

wtorek 07.15 – 08.00

Czwartek 07.15 – 08.00

Michalska-Ostrowska Danuta Konsultacje

 

Poniedziałek 14.20 – 15.05

Piątek 12.40 – 13.25

ks. Mikociak Tomasz Szkolne Koło Caritas/Konsultacje Środa 7.15 – 8.00
Moczydłowska Katarzyna Koło biblioteczne Poniedziałek 7.00

Czwartek 7.00

Motak Bogusława Repetytorium

Konsultacje

Poniedziałek 14.20 – 15.05

Wtorek 14.20 – 15.05

Nowak Edyta Repetytorium kl. 8 c

Koło j. pol./Konsultacje

Poniedziałek 14.20 – 15.05

Środa 13.30 – 14.15

Oleksy-Nocoń Wioletta Koło

Repetytorium/Konsultacje

Czwartek 7.10 – 7.55

Piątek 14.20 – 15.05

Pękala Olaf Konsultacje

Karta rowerowa, sklepik

Środa 14.15 – 15.00

W zależności od potrzeby

Ptak-Kubica Beata Konsultacje

Koło historyczne

Czwartek 7.00 – 7.45

Piątek 7.00 – 7.45

Radeberg Daria Repetytorium kl. 8 a

Konsultacje

Piątek 13.30 – 14.15

Piątek 14.20 – 15.05

Rosner-Puzoń Justyna Konsultacje

Repetytorium, co drugi tydzień klasy 8 e/ 8 f –

Poniedziałek 14.20 – 15.05

Piątek 7.15 – 8.00

Rybiński Jacek

 

SKS pływanie Środa 15.05 – 15.50

Piątek 15.05 – 15.50

Sikora Wojciech Konsultacje

 

Poniedziałek 15.10 – 15.50

wtorek 15.10 – 15.50

Sitek Bernadeta Koło ekologiczne

Konsultacje z biologii

Czwartek 14.20 – 15.05

Wtorek 15.10 – 15.55

Słaboszewska Agnieszka Repetytorium kl. 8 c

Konsultacje

Wtorek 7.10

Czwartek 7.10

Słonowska Renata Koło czytelniczo-recytatorskie Poniedziałek 14.20 – 15.05

Wtorek 14.20 – 15.05

Strojek Katarzyna Zajęcia sportowe Czwartek 16.00 -17.30

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – Ilona Kanik

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45 5a, 5b 5b
2. 8.50-9.35 4a, 4b
3. 9.45-10.30
4. 10.40-11.25
5. 11.40-12.25 2c 2c
6. 12.40-13.25 3a, 3d 3a, 3d
7. 13.30-14.10

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne – Dorota Wróbel

Lp. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1. 8.00-8.45
2. 8.50-9.35
3. 9.45-10.30
4. 10.40-11.25
5. 11.40-12.25 2b 2a 2b 2a
6. 12.40-13.25  4c
7. 13.30-14.10 6b 6a
8. 14.20-15.05 6a
9. 15.10-15.55
10 16.00- 16.45 7c

Jeden komentarz do “Koła zainteresowań 2021/2022”

Leave a Reply