Wyniki XXVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II oraz III, a także uzyskali liczne wyróżnienia. Jest to wielki sukces, tym większy, że co roku na ten konkurs zostaje nadesłanych prawie 9 tysięcy prac z Polski i z zagranicy.

Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs wiele prac w różnych kategoriach: poezja, proza, fotografia, multimedia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 

Nagroda Dyrektora GOK Świnna

Wiktor Matuszek kl.  8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Natalia Stojanowska kl. 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Kategoria wyróżnienia Dyrektora GOK Świnna

Miłosz Sieczek kl. 5b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Antonina Król kl. 7b opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maciej Tobias kl. 4a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Kategoria Mama, Tata i ja

Mateusz Baron kl. 5 d, opiekun Dorota Górna-Król

Rysunek 7-9 l. III miejsce

Franciszek Pawlas kl. 2a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 10-12 l. II miejsce

Milena Gajda kl. 6e,  opiekun Dorota Górna-Król

Natasza Kasperek kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Rysunek 10-12 l. III miejsce

Nikodem Cempel kl. 5a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 10-12 l. wyróżnienie

Wiktoria Nieć kl. 5d, opiekun Dorota Górna-Król

Paulina Stojczyk kl. 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Izabela Brączek kl. 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Karina Wysokolian kl. 6b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 13-15 lat I miejsce

Maja Durbajło kl. 8a, opiekun Aleksandra Marcelińska

Rysunek 13-15 lat II miejsce

Milena Byrska kl. 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Rysunek 13-15 lat wyróżnienie

Malwina Kędroń kl. 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Wyklejanka kolaż 10-12 l. wyróżnienie

Julia Syc kl. 5b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Multimedia I miejsce

Konrad Dolata kl. 7b, opiekun Aleksandra Marcelińska

Multimedia II miejsce

Zuzanna Pilorz kl. 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Formy przestrzenne 10-12 l. wyróżnienie

Antoni Nycz kl. 5f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Zuzanna Nycz kl. 4a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Formy przestrzenne 13-15 wyróżnienie

Natalia Hanula kl. 8b, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

Fotografia 10-12 l. I  miejsce

Teresa Wszołek kl. 4b, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

Fotografia 10-12 l. II  miejsce

Laura Wapińska kl. 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Fotografia 10-12 l. III  miejsce

Natasza Słoniec kl. 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Fotografia 10-12 l. wyróżnienie

Mikołaj Borkowski kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Dominika Rzeszutek kl. 6f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Fotografia 13-15 l. wyróżnienie

Malwina Kędroń kl. 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Makieta 10-12 l. II miejsce

Nikola Bakalarska kl. 5d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 10-12 l. III miejsce

Lena Dudzik kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 10-12 l. wyróżnienie

Liliana Konieczna kl. 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Maja Świątnicka kl. 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Izabela Pędrys kl. 5a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Oliwia Jaromin kl. 6b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Jagoda Klaja kl. 6e, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maja Harańczyk kl. 6e, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maciej Brzozowski kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Kamil Goliński kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Dariusz Drożdż kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Amadeusz Knyps kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 13-15 l. II miejsce

Marta Słaboszewska kl. 7b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Malarstwo na szkle 10-12 l. wyróżnienie

Patrycja Wala kl. 6f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Poezja, proza 7-9 lat, III miejsce

Zofia Żak kl. 4a, opiekun Edyta Nowak,

Jakub Harańczyk kl. 4a, opiekun Edyta Nowak,

Poezja, proza 10-12 lat, I miejsce

Maciej Fajfur kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Karina Dudek kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Oliwia Bacia kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Agata Pawlas kl. 5f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Poezja, proza 10-12 lat, II miejsce

Maria Bielnik kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 lat, III miejsce

Maja Harańczyk kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Kacper Jędrusik kl. 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Filip Bobkiewicz kl. 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Malwina Konieczna kl. 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Natalia Tyrała kl. 5c, opiekun Edyta Nowak

Kamila Lasko kl. 5c, opiekun Edyta Nowak

Milena Szecówka kl. 5c, opiekun Edyta Nowak

Paulina Sołtys kl. 5c, opiekun Edyta Nowak

Zofia Wilczyńska kl. 5c, opiekun Edyta Nowak

Wiktoria Kręcichwost kl. 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Zofia Sordyl kl. 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Zofia Nycz kl. 5d, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15lat, I miejsce

Daria Kijowska kl. 7c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 13-15 lat, III miejsce

Wiktor Matuszek kl. 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Amelia Kowalczyk kl. 7c, opiekun Edyta Nowak

 

 

Dodaj komentarz