Wyniki XXVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie „Mieszkam w Beskidach” zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II. Jest to wielki sukces, tym większy, że co roku na ten konkurs zostaje nadesłanych ponad  9 tysięcy prac z Polski i z zagranicy.

Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs wiele prac w różnych kategoriach: poezja, proza, fotografia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek.

Dnia 13 maja 2019 nasi uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Świnnej pana Mieczysława Krzaka.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 

Nagroda specjalna ( Nagroda Dyrektora GOK Świnna)

Wiktor Matuszek, kl. VIIc, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Malwina Kędroń, kl. VIIc, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Wyróżnienie Dyrektora

Anna Komędera, kl. VIIIb, opiekun p. Dorota Górna-Król

 Mama, tata i ja

wyróżnienie Magdalena Furman, kl. IVc, opiekun p. Edyta Nowak

Kategoria rysunek malarstwo 10-12  lat

I miejsce – Malwina Kędroń, kl. VIIc, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

I miejsce – Liliana Stano, kl. IVa, opiekun p. Dorota Górna-Król

 Kategoria rysunek malarstwo 13-15  lat

I miejsce – Maja Durbajło, kl. VIIa, opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska,

I miejsce – Aleksandra Ciebiera, kl. 3A (gim.), opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

II miejsce -Kornelia Kocjan, kl. 3A (gim.), opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie – Wiktoria Mangone, kl. 3C (gim.), opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie Natalia  Białek, kl. VIIc, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

wyróżnienie Eliza Glądys, kl. 3B (gim.) opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Kategoria kolaż – wyklejanka 7-9 lat

wyróżnienie Julia Syc, kl. IVb, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Kategoria kolaż – wyklejanka 10-12 lat

III miejsce Emilian Wszołek, kl. Vc, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie Wiktor Dworak, kl. IVe, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie Coleen Hampel, kl. IVc, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Kategoria makieta 7-9 lat

wyróżnienie Izabela Pędrys, kl. IVa, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie Oliwia Paczyńska, kl. IVc, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie Jakub Szoblik, kl. IVd, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

wyróżnienie Maciej Tobias, kl. IIIa, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Kategoria makieta 10-12 lat

II miejsce Nikola Waleczek, kl. Vf, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,

II miejsce Jakub Hankus, kl. IVb, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,

wyróżnienie Jakub Łyczko, kl. Vf, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,

wyróżnienie Maja Harańczyk, kl. Ve, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,

wyróżnienie Jagoda Klaja, kl.Ve,  opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,

wyróżnienie Szymon Tobias, kl. IVf, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,

wyróżnienie Maja Świątnicka, kl. IVa, opiekun p. Dorota Górna-Król

Kategoria makieta 13-15 lat

I miejsce Natalia Hanula, kl. VIIb, opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska

II miejsce Wiktoria Kubica, kl. VIIb, opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska,

wyróżnienie Oliwia Kłoda, kl. VIIa, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Kategoria poezja proza 10-12 lat

II miejsce Róża Kędroń, kl. Vf, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

III miejsce Milena Grzywa, kl. IVd, opiekun p. Dorota Górna-Król,

III miejsce Karina Dudek, kl. Ve,  opiekun p. Edyta Nowak,

wyróżnienie Izabela Pędrys, kl. IVa, opiekun p. Dorota Górna-Król,

wyróżnienie Wiktor Matuszek, kl. VIIc, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Kategoria poezja proza 13-15 lat

I miejsce Karolina Kryska, kl.3A (gim.) opiekun p. Dorota Górna-Król,

I miejsce Natalia Sobańska, kl. 3C (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

II miejsce Weronika Łozińska, kl. 3A (gim.)

III miejsce Weronika Łozińska, kl. 3A (gim.)

III miejsce Aleksandra Laskowska, kl. 3B (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

Kategoria poezja proza 16-18 lat

I miejsce Agata Goliasz, kl. 3C (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

I miejsce Patrycja Luzakl, kl. 3B (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

II miejsce Agnieszka Biel, kl. 3C (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

Kategoria fotografia 13-15 lat

wyróżnienie Natalia Sobańska, kl. 3C (gim.), opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!

 

 

Dodaj komentarz