Majowe Święto Trzynastki 2010

22 maja o godzinie 9.30 pani dyrektor Grażyna Czarkowska rozpoczęła kolejny piknik rodzinny w naszej szkole tym razem pod hasłem COUNTRY. Tego dnia w naszej szkole pojawiło się mnóstwo małych i dużych kowbojów. Wszyscy uczniowie zaprezentowali układy taneczne w stylu country.

Po znakomitych występach wszyscy zgłodnieli i udali się do bufetu, w którym czekały pyszne hot-dogi, napoje i mała czarna kawa też. Mieliśmy okazję spróbować przepysznych wypieków „naszych” wspaniałych mam i babć. Było pysznie, a dowodem tego był sam fakt, iż świeże ciasto rozeszło się w mgnieniu oka.

Po popisach tanecznych i kulinarnych przyszedł czas na emocje sportowe. Odbyły się zawody pływackie, mecz piłki nożnej oraz DUETY DO METY. Wszystkim sportowcom gratulujemy dobrej formy!

Podczas majówki mogliśmy nie tylko podziwiać twórczość dziecięcą, ale również ją zakupić. Piękne torby, stylowe kolczyki oraz różne ciekawe rękodzieła dziecięce zaskoczyły nie jednego rodzica. Natomiast przed szkołą zainteresowanie wzbudziły cudowne kwiaty, pyszna wata cukrowa, a najmłodsi malowali sobie buzię.

Po południu przyszedł czas na loterię fantową, w której można było wygrać wiele ciekawych nagród. Punktem kulminacyjnym było losowanie nagrody głównej – ROWERU. W tym roku ta wspaniała nagroda powędrowała do pierwszoklasistki. GRATULUJEMY.

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom, rodzicom, którzy zaangażowali się w organizacje naszego pikniku. Bo to dzięki nim były wspaniałe nagrody, bo to dzięki nim było tak pysznie. Dziękujemy również uczniom, którzy włożyli wielki wysiłek w przygotowanie pięknych występów artystycznych.

Współorganizatorzy i sponsorzy „Majówki z Trzynastką”

• Rada Osiedla Lipnik
  • Urząd Miasta – Wydział Kultury Fizycznej i Turystyki
  • Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej
  • Firma TOBI – Transport Logistyka – Tomasz Wieczorek
  • Firma „ARMY SHOP”
  • PPH „FAZI” Sp. Z o. o. – Stanisław Zięba
  • Piekarnictwo – Marcin i Rafał Wykręt
  • TOP SCHOOL ENGLISH – Szkoła Językowa
  • Fitness Klub Gymnasion
  • Kino HELIOS Bielsko-Biała
  • Firma MWS Sp.z o.o. Sp. z siedzibą w Tychach
  • Firma IMPRODEX Sp. z o.o.
  • Dostarczenie fantów na loterię – Rodzice uczniów kl. I-VI.
  • Domowe wypieki – Rodzice uczniów kl. 0-VI.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 składają serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji „Majówki z Trzynastką”. Dziękujemy i zapraszamy za rok!