Dzień Ziemi – sprzątanie okolicy

W tym semestrze nasi wolontariusze ze szkolnego koła wraz z opiekunami dwa razy uczestniczyli w akcjach sprzątania naszej dzielnicy. Za pierwszym razem sprzątaliśmy okolicę szkoły wraz z ul. Skowronków i przyległym laskiem. Do drugiej akcji organizowanej przez RO Lipnik dołączyliśmy wraz z innymi mieszkańcami. 13 kwietnia odbyło się wielkie sprzątanie Lipnika. Po udanej akcji spotkaliśmy się przy ognisku, piekliśmy kiełbaski i świętowaliśmy urodziny naszej koleżanki Milenki. Każdy uczestnik akcji otrzymał od RO Lipnik drobne upominki (odblaski, ołówki, soczki i bratki). Część bratków zasadziliśmy przed budynkiem biblioteki i poczty. Oby wszystkim mieszkańcom zależało na pięknie naszej małej ojczyzny tak, jak nam!