Kartki świąteczne dla osób starszych w domach opieki, chorych w szpitalach i bezdomnych

Nasi uczniowie w ramach lekcji etyki i lekcji wychowawczej w klasie 5b pod opieką pani Aleksandry Marcelińskiej przygotowali ponad 100 kartek świątecznych z życzeniami, które zostały wysłane do siedziby Fundacji Zapobiegania i Resocjalizacji Uzależnień „Nadzieja”. Zostaną one przekazane osobom starszym w domach opieki, chorym w szpitalach i bezdomnym. Nasi uczniowie wykonali piękne kartki świąteczne przedstawiające np. choinki ozdobione guzikami, kominki ze skarpetami pełnymi prezentów, św. Mikołajem, bałwankami. Na każdej kartce dzieci zapisały szczere życzenia oraz wierszyki. Kartki zostały wykonane w różnorodnych technikach, zawierają wiele elementów przestrzennych i mamy nadzieję, że ucieszą obdarowanych. Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i zapał. Za rok znowu przygotujemy kartki świąteczne z życzeniami, by wywołać  uśmiech na twarzach chorych i samotnych.