Konkurs plastyczny pt. „Pani Jesień”

W październiku świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt. „Pani Jesień”. Konkurs był skierowany do wszystkich uczniów klas 1–3. Dzieci mogły wykonywać zarówno prace płaskie, jak i przestrzenne. W takich też dwóch kategoriach jury – składające się z wychowawców świetlicy – oceniało prace. Jak zwykle jury musiało się zmierzyć z trudnym zadaniem, ponieważ każda praca była wykonana w oryginalny, ciekawy sposób i zasługiwała na uwagę.

W ubiegłą środę miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu. Poniżej przedstawiamy wyniki.

Prace przestrzenne:

• I miejsce – Tymoteusz Dworak kl. 2a
  • II miejsce – Nadia Jurowska kl. 1a
  • III miejsce – Mikołaj Cieleban kl. 3a
  • Wyróżnienie – Noelia Jurowska kl. 3c

Prace płaskie:

• I miejsce – Julia Łosik kl. 1c
  • II miejsce – Wiktoria Szmyt kl. 2b
  • III miejsce – Zofia Pawelka kl. 1a

Wyróżnienia:

• Anna Gancarczyk kl. 1c
  • Zuzanna Cempel kl. 3a
  • Bartłomiej Kowalik kl. 3a

Każde dziecko, które wzięło udział w konkursie, zostało obdarowane drobnym upominkiem, a zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim jego uczestnikom oraz gratulujemy laureatom! Zachęcamy do udziału w kolejnych świetlicowych konkursach plastycznych!