Żegnamy szkołę, witamy wakacje!

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2022/2023, na świetlicy szkolnej poruszaliśmy temat bezpiecznych wakacji. Z zasadami bezpieczeństwa wychowankowie świetlicy  zapoznali się podczas zajęć czytelniczych, ale także poprzez oglądanie edukacyjnych filmików.

Dzieci miały okazję kolorować obrazki związane z tym tematem, jak i samodzielnie rysować zasady bezpieczeństwa – jak się należy zachować, a jak się nie można zachować w trakcie wakacyjnego wypoczynku. Na świetlicy nie zabrakło także piosenek związanych z latem i wakacjami, które wprowadziły uczniów w atmosferę kończącego się roku szkolnego i zbliżającego się czasu wolnego.

Świetlica szkolna życzy wszystkim Wychowankom oraz ich Rodzicom wspaniałych wakacji: dużo odpoczynku, wytchnienia od szkolnych obowiązków, czasu spędzanego z najbliższymi oraz podróży w ciekawe miejsca! Do zobaczenia we wrześniu!