Bezpieczne ferie zimowe

W czasie ostatniego tygodnia przed dwutygodniową przerwą zimową, na świetlicy szkolnej dominował temat ferii zimowych. Dzieci oglądały filmiki edukacyjne przedstawiające zasady bezpiecznego spędzania tego wolnego czasu.

Poza tym wychowankowie świetlicy wykonywali z papieru przestrzenne prace plastyczne obrazujące różne sporty zimowe, a także wyklejali plasteliną obrazki przedstawiające odpowiedni ubiór podczas zimowej zabawy. Dzieci brały także udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonywały zimowe kartki z bałwankami. Uczniowie mieli również okazje śpiewać piosenki o zimowej tematyce. „Zimowa wyliczanka”, „Zabawy zimowe”, „Przygody bałwanków” – to tytuły piosenek, które towarzyszyły nam w minionym tygodniu.

Świetlica szkolna życzy wszystkim zdrowych, bezpiecznych i śnieżnych ferii zimowych! Oby ten czas był pełen odpoczynku od codziennych, szkolnych obowiązków! Do zobaczenia za dwa tygodnie!