Apel z okazji Święta Niepodległości

W czwartek, 10 listopada obchodziliśmy w naszej szkole kolejną, sto czwartą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

To ważny dzień i musiał być potraktowany w należyty sposób, więc cała”brać uczniowska” przyszła do szkoły galowo ubrana, aby w ten sposób okazać szacunek tej rocznicy i wszystkim z nią związanym.

Cała klasa 5a oraz wybrani uczniowie z pozostałych klas przedstawili program muzyczno-poetycki.

Wiersze polskich poetów i piosenki o tematyce patriotycznej zaprezentowane przez występujących uczniów sprawiły, że wszystkich widzów ogarnął nastrój historyczno-patriotycznej zadumy. W każdym z oglądających został z pewnością mniejszy lub większy ślad po tym wydarzeniu i tym samym wspomnienie o tych jakże ważnych chwilach z przeszłości naszej ojczyzny.