Wyniki XXVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II oraz III, a także uzyskali liczne wyróżnienia. Jest to wielki sukces, tym większy, że w tym roku na ten konkurs zostało nadesłanych ok. 12 i pół tysiąca  prac z Polski Czech , Słowacji i Ukrainy.

Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs wiele prac w różnych kategoriach, m.in.: poezja, proza, fotografia, multimedia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 

Nagroda Dyrektora GOK Świnna

Maria Barcik-Dziwińska, 2c, opiekun p. Ilona Kanik

Marta Wierzbanowska, 7a, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Miłosz Sieczek, 6b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Gabriela Widerska, 6f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 7-9 l. I miejsce

Emilia Żemła, 3c, opiekun p. Marlena Śleziak-Namiota

Rysunek 13-15 lat I miejsce

Miłosz Sieczek, 6b, p. opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 13-15 lat II miejsce

Izabela Brączek, 7b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Dominika Sieczek, 7a, opiekun p. Wioleta Oleksy-Nocoń

Oliwia Hołdyk, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Rysunek 13-15 lat III miejsce

Anna Wierzbanowska, 7a, opiekun p. Wioleta Oleksy-Nocoń

Wyklejanka kolaż 7-9 l. II miejsce

Lena Kaczmarczyk,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Wyklejanka kolaż 10-12 l. I miejsce

Dorota Chrobak, 7f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 13-15 l. I miejsce

Jan Lada, 7f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Fotografia 13-15 l. II miejsce

Róża Kędroń, 7f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 13-15 l. III miejsce

Oliwia Jaromin, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Prace multimedialne II miejsce

Jakub Kość, 8b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Nicią malowane III miejsce

Róża Kędroń, 7f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Dominika Sieczek, 7a, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Formy przestrzenne 7-9 l. II miejsce

Frank Koziar,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Formy przestrzenne 13-15 II miejsce

Nikola Waleczek, 7f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Ceramika, masa solna 7-9 I miejsce

Natalia Kwasiżur,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Makieta 7-9 l. II miejsce

Wojciech Cudnoch,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Wojciech Żemła, 1a, opiekun p. Olga Łozińska-Marek

Makieta 10-12 l. II miejsce

Nikola Bakalarska, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 10-12 l. III miejsce

Nikola Smolarczyk, 4a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Wiktoria Nieć, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 13-15 l. II miejsce

Dorota Chrobak, 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Poezja, proza 7-9 l. I miejsce

Lena Adamczyk , 4c, opiekun p. Edyta Nowak

Poezja, proza 7-9 l. II miejsce

Paulina Krzak, 4c, opiekun p. Edyta Nowak

Martyna Witek, 5a, opiekun p. Edyta Nowak

Wiktoria Zemelczyk, 4c, opiekun p. Edyta Nowak

Poezja, proza 7-9 l. III miejsce

Anna Drabek, 5a, opiekun p. Edyta Nowak

Oskar Worek, 4c,  opiekun p. Edyta Nowak

Poezja, proza 10-12 l. I miejsce

Oliwia Bacia, 6c, opiekun p. Edyta Nowak

Weronika Janik, 7c,  opiekun p. Edyta Nowak

Filip Bobkiewicz, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 l. II miejsce

Jakub Szoblik, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Igor Zemanek, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Adam Tobiasz, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 l. III miejsce

Kamila Lasko, 6c, opiekun p. Edyta Nowak

Milena Szecówka, 6c, opiekun p. Edyta Nowak

Zofia Meinicke, 5a opiekun p. Edyta Nowak

Bartosz Mąka, 5a, opiekun p. Edyta Nowak

Leon Jagodziński, 6a, opiekun p. Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. I miejsce

Daria Kijowska, 8c, opiekun Edyta Nowak

Milena Gajda, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. II miejsce

Dawid Malarz, 7 c, opiekun Edyta Nowak

Szymon Chrobak, 7c, opiekun Edyta Nowak

Maria Kubaszek, 7c, opiekun Edyta Nowak

Karina Dudek, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Natasza Kacperek, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. III miejsce

Dawid Konior, 7c, opiekun Edyta Nowak

Kamil Papla, 8c, opiekun Edyta Nowak

Maja Harańczyk, 7e, opiekun p. Dorota Górna-Król

Antoni Biel, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Malwina Konieczna, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Milena Grzywa, opiekun p. Dorota Górna-Król

Wyróżnienia

Wyróżnienie Dyrektora

Szymon Tobias, 6f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Marta Słaboszewska, 8b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Natasza Kacperek, 7e, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 7-9 l.

Maja Lesińska,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Oliwia Lesińska,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Rysunek 13-15 l.

Kamila Lasko, 6c, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Oliwia Miernik, 6f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Malwina Konieczna, 7b, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Izabela Brączek, 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król

Jagoda Klaja, 6f, opiekun p. Dorota Górna-Król

Wyklejanka, kolaż 7-9 l.

Zuzanna Nieć, 6d, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

 Wyklejanka, kolaż 10-12 l.

Wiktoria Nieć, 6 d, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Hubert Makowski, 6d, opiekun p. Dorota Górna-Król

Jakub Wyporski, 6a, opiekun p. Dorota Górna-Król

Wyklejanka, kolaż 13-18 l.

Paulina Ziemba, 8b,opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Anastazja Papla, 8b,opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Malarstwo na szkle

Teresa Wszołek, 8b,opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska

Fotografia 13-18 l.

Natasza Słoniec, 7b, opiekun Dorota Górna-Król

Mikołaj Borkowski, 7b, opiekun Dorota Górna-Król

Formy przestrzenne 7-9 l.

Natan Stepka,  2c, opiekun p. Ilona Kanik

Makieta 10-12 l.

Julia Syc, 6b, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Eliza Szuklin, 4a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Adrian Lenart, 4a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Lena Dudzik, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Dariusz Drożdż, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Amadeusz Knyps, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Emilia Kastelik, 6d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 13 l. +

Antoni Nycz, 6d, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Zuzanna Nycz, 6b, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka

Nadia Grigorjan, 7f,opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Poezja, proza 7-9 lat

Michał Nitecki, 4c, opiekun Edyta Nowak

Artur Blubla, 5c, opiekun Edyta Nowak

Maja Piecha, 5c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 10-12 lat

Milena Grzywa, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Nikodem Cempel, 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Kinga Sznajder, 6d, opiekun Edyta Nowak

Zofia Nycz, 6d,  opiekun Edyta Nowak

Anna Grabczyk, 6d, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 13-15 lat, II miejsce

Martyna Kamińska,  7e, opiekun Dorota Górna-Król

Maria Bielnik, 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Leave a Reply