Dni Bielska-Białej

W dniach 25-26 maja 2019 r., w naszym mieście odbyły się 26 Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego. Nasza szkoła jak co roku aktywnie włączyła się w ich przebieg biorąc udział w barwnym korowodzie, który przemierzył ulice Bielska-Białej i  startując w konkursie sprawdzającym wiedzę o ruchu drogowym, znajomość zasad  udzielania pierwszej pomocy i umiejętność sprawnościowej jazdy na rowerze.

Staraliśmy się mocno, walczyliśmy dzielnie i ostatecznie odnieśliśmy zwycięstwo o podwójnym charakterze.

Korowód z Trzynastki prezentujący kultury świata został oceniony najlepiej i wygrał w tej kategorii. Drużyna rowerowa pozazdrościła roztańczonym i rozśpiewanym koleżankom i kolegom i również odniosła tryumf wygrywając w emocjonującym finale.

Dwa pierwsze miejsca…. cóż chcieć więcej! Fantastyczny sukces!

Serdecznie gratulujemy młodzieży ze starszych klas (prawie 40 osób!), która pod opieką pani Słaboszewskiej i pani Męcner zauroczyła Jury i zdobyła dla naszej szkoły duży telewizor.

Dziękujemy też trzem uczniom – Michałowi, Mateuszowi i Patrykowi, którzy pod opieką pana Olafa okazali się najlepszymi rowerzystami i zdobyli dla nas trzy rowery razem z kaskami.

Czekamy na powtórkę w przyszłym roku!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *