Apel podsumowujący semestr II roku szkolnego 2017/2018

Dnia 21 czerwca 2018 odbył się w naszej szkole apel podsumowujący semestr II roku szkolnego 2017/2018.

Nauczyciele wręczyli nagrody książkowe i dyplomy uczniom, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach szkolnych (np. konkursie dotyczącym znajomości baśni H. Ch. Andersena, konkursie recytatorskim „Poezja pod Groniczkami„, konkursie historycznym „Czasy i postać Władysława Jagiełły”) i międzyszkolnych (np. Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny).

Zostały też wręczone  słodkie upominki dla klas:

• 4e, która uzyskała najlepsze wyniki z zachowania,
  • 4c, która uzyskała najlepsze wyniki  nauki,
  • 4f, która zebrała największą ilość groszy na akcję charytatywną „Góra grosza” (ponad 150zł).

Tego dnia bardzo wielu uczniów zostało nagrodzonych książkami, dyplomami, cukierkami. Warto było pracować intensywnie przez cały rok – taka refleksja pojawiła się kuluarach.