Wyniki konkursu ortograficznego klas IV-VII

W Szkole Podstawowej nr 13 – jak co roku – odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów z kl. IV, V, VI i VII. Wzięło w nim udział łącznie 73 uczniów.

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. IV przeprowadzonego 8 stycznia 2018 r. Uczestniczyło w nim 22  uczniów.

Mistrzem Ortografii kl. IV zostały:

Dominika Rzeszutek (kl. IVf)  i Milena Gajda (kl. IVe)

II miejsce Malwina Konieczna (kl. IVb) – 2 pomyłki

III miejsce Zuzanna Wymysło (kl. IVf) – 7 pomyłek

Dla klas czwartych ze względu na dwie prace, które cechowały się tylko jedną pomyłką (D. Reszutek i M. Gajdy) został przeprowadzony II etap konkursu (15 stycznia), w wyniku którego jednak dalej nie został wyłoniony Mistrz Ortografii kl. IV, ponieważ obie dziewczynki napisały bezbłędne prace.

16 stycznia miał miejsce III etap konkursu, w którym również te dwie uczennice nie popełniły żadnego błędu.

W związku z powyższym w tym roku szkolnym dwie dziewczynki uzyskały zaszczytny tytuł Mistrza Ortografii i I miejsce w konkursie.

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. V przeprowadzonego  8 stycznia 2018 r. Wzięło w nim udział 17 uczniów.

Mistrzem Ortografii kl. V została Antonina Król  (kl. V b) – (1 pomyłka)

II miejsce Anastazja Baniewska (kl. Va) – (2 pomyłki)

III miejsce Julia Kowalska  (kl. Va) – (3 pomyłki)

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. VI przeprowadzonego 8 stycznia 2018 r. Wzięło w nim udział 19 uczniów.

Mistrzem Ortografii kl. VI została Magda Maślanka  (kl. VI c) – (3 pomyłki)

II miejsce Oliwer Wawak (kl. VIc) – (4 pomyłki)

III miejsce Oskar Lupa  (kl. VIb) – (6 pomyłek)

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. VII przeprowadzonego 15 stycznia 2018 r. Wzięło w nim udział 15 uczniów.

Mistrzem Ortografii kl. VII została Julia Tobias  (kl. VII a) – (2 pomyłki)

II miejsce Zofia Becker (kl. VII b) – (3 pomyłki)

III miejsce Norbert Kolud  (kl. VIIc) – (4 pomyłki)

Serdecznie gratulujemy laureatom Konkursu Ortograficznego!