Festiwal Słowa w Lipniku

W dniach 6-8 marca 2018 r. w Domu Kultury w Lipniku odbył się Festiwal Słowa. Szkoła Podstawowa nr 13 wspólnie z domem kultury oraz Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich już po raz piąty zorganizowała trzydniowy festiwal, na który składają się kategorie: Międzyszkolny Konkurs „Mistrz Pięknego Czytania”, turniej recytatorski oraz piosenka artystyczna. Każdy dzień występów był oceniany przez komisję konkursową, która fachowo oceniała młodych uczestników.                                                                                                                                                             Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie, zdobywając nagrody we wszystkich kategoriach.

Laureaci SP 13:

„Mistrz Pięknego Czytania”

• II miejsce Anna Kasztura (kat. kl. 4-6)
  • I miejsce ex aequo Aleksandra Stojanowska, Michał Englert  (kat. kl. VII, II, III gim.)
  • II  miejsce ex aequo Maja Staszewska, Mateusz Merta (kat. kl. VII, II, III gim.)

Turniej recytatorski:

• I miejsce Anna Kasztura (kat. kl. 4-6)
  • wyróżnienie ex aequo Aleksandra Stojanowska, Maja Staszewska

Piosenka artystyczna:

• II miejsce Anna Kasztura (kat. kl. 4-6)
  • III miejsce Gabriela Gurak (kat. kl. VII, II, III gim.)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!