SKKT zaprasza na ostatnie w tym roku szkolnym wycieczki

17 marca 2018 r. (sobota) – wycieczka do Stryszawy – Zwiedzanie muzeum zabawek i udział w dwóch warsztatach  świątecznych. Zbiórka 8.00, powrót ok. 14.00. Koszt 30 zł.

20-21 kwietnia 2018 r. (piątek i sobota) – dwudniowa wycieczka dla odważnych i lubiących spacery. W planie: długi spacer Doliną Chochołowską ok. 6 godz. (oglądanie kwitnących krokusów), zwiedzanie Zakopanego: m.in. Pęsowe Brzysko, skocznia, Krupówki, wyjazd na Gubałówkę, wieczorem ognisko lub dyskoteka (zależnie od pogody). Nocleg w Poroninie; wyżywienie: obiadokolacja w piątek, śniadanie i obiad w sobotę. Zbiórka 7.30 w piątek, powrót w sobotę ok. 20.00. Koszt 140 zł przy minimum 40 płacących.

(Na tę wycieczkę oprócz prowiantu należy zabrać obuwie zamienne, bieliznę na zmianę, zapasowe skarpety, wygodne, turystyczne buty (może być śnieg) tylko nie nowo zakupione, czapkę, rękawiczki, piżamę, środki czystości, mały ręcznik, odp. leki na chorobę lokomocyjną (jeśli trzeba), plecak podręczny na picie i kanapki. Wszystko spakowane w plecak lub torbę, z którą dziecko sobie samodzielnie poradzi. Prosimy o rozsądek przy pakowaniu, żadnych wielkich walizek.)

Zapisy jak zawsze sala 16a lub 27. Na wycieczkę 2-dniową przyjmujemy zaliczkę 40 zł, resztę kwoty wystarczy wpłacać po 1 kwietnia. Proszę o przemyślane zapisy, bo jeśli ktoś będzie chciał się wycofać, to musi znaleźć kogoś na swoje miejsce. Ilość miejsc ograniczona do 48.

ZAPRASZAMY!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *