Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów odbędą się 5 i 7 września 2016 r.

Zebranie Rady Rodziców: środa 7 września, godz. 17.45 sala nr 1.

Przydział sal lekcyjnych

KlasaDzieńGodzinaSala
Ia5.09.201617.0029
Ib5.09.201617.0030
IIa7.09.201617.1530
IIb7.09.201617.1522
IIc5.09.201617.0016A
IId7.09.201617.1529
IIe7.09.201617.1526
IIf7.09.201617.1527
IIIa7.09.201617.157
IIIb7.09.201617.152
IIIc7.09.201617.154
IIId7.09.201617.156
IIIe7.09.201617.1524
IIIf7.09.201617.1525
IVa7.09.201616.301
IVb7.09.201616.304
IVc7.09.201616.3025
Va7.09.201616.3024
Vb7.09.201616.302
Vc7.09.201616.305
VIa7.09.201615.305
VIb7.09.201616.307
VIc7.09.201616.306

 

Leave a Reply