Pożegnanie klas szóstych

Dnia 25 czerwca 2015 odbyło się uroczyste pożegnanie klas szóstych. Uczniowie klas VI zaprosili panie dyrektor i wszystkich nauczycieli na galę wręczenia Oskarów w rożnych zaszczytnych kategoriach, np. aktorka roku.

Uroczystość została przeprowadzona w iście hollywoodzkim stylu, a zachwytom i oklaskom nie było końca. Program artystyczny przygotowały klasy szóste pod kierunkiem pań wychowawczyń: p. Danuty Michalskiej-Ostrowskiej (6a), p. Marzeny Chromiec-Grzybowskiej (6b), Eweliny Biegun (6c).

Tego dnia zostały tez wręczone podziękowania dla rodziców, którzy przez okres trzech lat: od klasy IV do VI angażowali się w prace na rzecz naszej szkoły. Będziemy ten dzień długo pamiętać i miło wspominać.