Święto Pluszowego Misia

25 listopada klasy 1-3 hucznie obchodziły Święto Pluszowego Misia.
W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły swoje zabawki- misie. Uczniowie poznali historię pluszowego misia, oglądali bajki z misiami, słuchali fragmentów książki o najsłynniejszym misiu – Kubusiu Puchatku.

W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę książek o misiach oraz głosować na najciekawszy projekt ogona Kłapouchego. W konkursie wzięło udział aż 46 projektów- wszystkie były bardzo pomysłowe!
Jednak największą atrakcją były podchody w szukaniu zagubionego ogonka Kłapouchego. Dzieci musiały wykonać zadania, odgadnąć zagadki, odnaleźć wskazówki, aby dotrzeć do ogonka osiołka. W nagrodę czekała wszystkich słodka nagroda!
Wszyscy się świetnie bawili i z niecierpliwością czekają na kolejne świętowanie Dnia Pluszowego Misia.