Wydarzenia i osiągnięcia 2012/2013

Wydarzenia i osiągnięcia Szkoły Podstawowej nr 13 w roku szkolnym 2012/2013.

Lp.DataWydarzenie lub osiągnięcie
1.11.09.2012Udział klasy Vc w Festiwalu „Energicznie dla miasta” – organizator Urząd Miejski
2.22.09.2012Udział SKKT w Światowym Dniu Turystyki – dyplom
3.26.09.2012Rajd szkolny na Magurkę
4.23.09.2012Rajd rowerowy – III miejsce za udział (najbardziej liczebnej grupy)
5.10.2012Konkurs wiedzy o kompozytorach polskich – II m. M. Grzegorczyk, wyróżnienie Z. Pająk
6.15.10.2012I Edycja Powiatowej Ligii Pływackiej – I m. K. Kołodziej, M. Jaromin, II m. M. Malarz, VII m. P. Grzybowski
7.11.10.2012Udział w Lekkoatletycznych Czwartkach – III m. biegi przełajowe
8.11.10.2012Biegi przełajowe, sztafeta – Im./ K. Soroka, M. Siedlaczek, W. Kowrygo, A. Szweda, A. Matysiewicz, P. Figura, K. Rzepka, J. Szymańska
9.12.10.2012Wycieczka do Wrocławia – nagroda z Euronetu 50/50
10.20.10.2012Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Bielsku-Białej, „Dziedzictwo Kulturowe Regionu” – I m. Krzysztof Seweryn, V m. Nikodem Bieroński.
11.29.10.2012Wizyta Telewizji BBC w ramach projektu Engage – Euronet 50/50
12.10.2012Miejski Igrzyska Sportowe – pływanie, I m. sztafeta dziewcząt, III m. sztafeta chłopców
13.11.2012II Edycja Powiatowej Ligii Pływackiej, I m. K. Kołodziej, II m. M. Jaromin, I m. M. Malarz, P. Grzybowski
14.11.2012Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego, Mistrzostwa Miasta – I m. K. Ponikiewska, grupowo II m. dziewczęta, III m. chłopcy
15.11.2012Konkurs przedmiotowy – Język polski z Elementami Historii – przejście do II etapu 6 uczniów
16.5.12.2012Konkurs plastyczny organizowany przez UM, „Papierosy szkodzą zdrowiu” – II m. N. Rusin kl. IIc
17.8.12.2012Międzyszkolne Igrzyska Młodzieży Szkolnej – III m. drużyna chłopców
18.9.12.2012Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej – I m.
19.9.12.2012XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – wyróżnienie N. Rusin
20.14.12.2012Przejście do Etapu Rejonowego w Konkursie BRD – K. Seweryn, M. Jaromin, M. Żurek
21.01.2013IX Mikołajkowe Zawody w Pływaniu (Gmina Miedźna) Michał Chmielniak II m.
22.26.01.2013Finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego z Elementami Historii – K. Seweryn
23.02.2013IV m. w mini koszykówce chłopców – Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
24.1.03.2013Wizyta Telewizji Katowice – reportaż „Bliżej Natury”
25.03.2012I m. B. Król, J. Szymańska, M. Siedlaczek, K. Rzepka, P. Rybij, W. Kowrygo – Międzyszkolne Mistrzostwa Bielskich Szkół w Gimnastyce Sportowej, IV m. w klasyfikacji drużynowej
26.18.03.2013II m. w etapie powiatowym BRD zajęli uczniowie: Mateusz Jaromin, Mikołaj Żurek, Krzysztof Seweryn
27.9.04.2013I m. dziewcząt – mini piłka ręczna – B. Król, J. Szymańska, N. Więzik, P. Figura, J. Mąsior, A. Żmuda, M. Siedlaczek, A. Szweda, A. Pniewska, P. Galant, W. Kowrygo, Z. Wątroba
28.11.04.2013III Powiatowa Szkolna Liga Pływacka – I m. M. Malarz, K. Kołodziej (delfin i kraul), III m. M. Jaromin, P. Grzybowski, V m. Chmielniak
29.19.04.2013I m. dziewcząt w Rejonowym Turnieju Mini Piłki Ręcznej (B. Król, J. Szymańska, J. Mąsior, N. Więzik, P. Figura, A. Żmuda, M. Siedlaczek, A. Pniewska, W. Kowrygo, A. Szweda, P. Galant, Z. Wątroba)
30.27.04.2013I nagroda w IV Festiwalu Książki – Z. Wątroba, M. Grzegorczyk, A. Szweda, M. Rumian, M. Dutka, N. Bizoń. II m. w kategorii przedstawienie teatralne, III m. A. Szweda za pracę plastyczną
31.8.05.2013II miejsce w Okręgowym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego – K. Seweryn, M. Żurek, M. Jaromin
32.05.2013IV m. – mini piłka ręczna dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Półfinał woj. śląskiego
33.17.05.2013III m. w czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt – Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
34.23.05.2013I m. w VII Edycji Mini Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły nr 13
35.27.05.2013I m. w Wiosennych Zawodach „Pływaj z Nami”, organizator Nowy Klub Pływacki
36.05.2013II miejsce w Turnieju Mini Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Godziszce
37.05.2013III m. w X Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym – A. Drabek
38.05.2013Udział w I Rajdzie Rowerowym Śląskiego Kuratora Oświaty – Kaskomania 2
39.05.2013Międzyszkolny Konkurs z Języka angielskiego organizowany przez LO Żeromski – udział w finale A. Ziobro, A. Drabek
40.1.06.2013Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Kangur – w kategorii Żaczek M. Dobrzański, J. Tobias, w kategorii Maluch D. Matuszek, W. Przybyła, w kategorii Beniamin K. Kołodziej, A. Drabek, p. Figura, M. Kisiel, W. Kotala
41.6.06.2013II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie BRD okazji Dni Bielska-Białej  (Mateusz Jaromin, Mikołaj Żurek i Seweryn Krzysztof), II m. za korowód szkoły w ramach XX Ogólnopolskich Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Medycznego
42.6.06.2013I miejsce w XIX Edycji Lekkoatletycznych Czwartków – Z. Kowrygo, Z. Pająk, A. Pniewska, M. Jaromin, II m. K. Soroka, III m. J. Mąsior. Organizator Urząd Miasta Bieska-Białej
43.06.2013I miejsce  w Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 38 w Bielsku-Białej
44.06.2013III miejsce w łącznej punktacji Powiatowej Pływackiej Ligi Szkolnej 2012/2013
45.19.06.2013I m. w województwie Ogólnopolskiego Konkursu Mitologicznego KLJO 2013 – Hanna Tupiec (kategoria Praca plastyczna)
46.19.06.2013III m. w Międzyszkolnych zawodach pływackich sztafeta chłopców (Jaromin, Kurowski, Bułka, Klimczak) organizowanych przez WOPR
47.19.06.2013Zawody pływackie – I m. K. Kołodziej, I m. M. Malarz, II m. P. Grzybowski, III m. Chmielniak, III m. M. Jaromin
48.24.06.2013Międzyszkolny Konkurs „Poetycka zakładka”- II m. Martyna Mietła
49.24.06.2013I m. w XIII Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych
50.24.06.2013III m. w Ogólnej Klasyfikacji we współzawodnictwie sportowym szkół podstawowych
51.24.06.2013II m. w punktacji szkół w XIX edycji zawodów dla dzieci pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne”
52.06.2013Wyróżnienie w konkursie plastycznym „Segreguję – Odzyskuję” – Z. Imielska
53.06.2013Szkolny konkurs historyczny „Omnibus z historii” – I m. K. Seweryn
54.06.2013„Czasy i postać Wł. Jagiełły” – I m. M. Grzegorczyk

Leave a Reply