Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

27 marca 2015 r. w Sosnowcu na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego odbyła się uroczysta Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zorganizowana dla szkół podstawowych. W uroczystości tej wziął udział nasz uczeń Dominik Matuszek z klasy VIc. Dominikowi w tym ważnym dniu towarzyszyła Pani Dyrektor Iza Laszczak, tata – Dariusz Matuszek oraz nauczyciel matematyki – Joanna Broniszewska.

Warto zaznaczyć, że w tym roku tytuł laureata z matematyki w województwie śląskim uzyskało 88 osób. Tym bardziej cieszy fakt, że uczeń naszej szkoły odniósł tak ogromny sukces, który jest powodem dumy nie tylko dla rodziców, ale i całej naszej społeczności szkolnej.

Dodajmy, że w wydarzeniu uczestniczyli między innymi śląski kurator oświaty Stanisław Faber oraz poseł Krystyna Szumilas, minister edukacji narodowej w latach 2011–2013. Laureatom konkursów wręczano zaświadczenia i listy gratulacyjne.