Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasach ósmych

W dniu 12 czerwca 2019 w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie trzech klas ósmych. Pani Dyrektor Iza Laszczak podsumowała pracę i osiągnięcia uczniów na przestrzeni 8 lat edukacji, zostały wręczone wspaniałe nagrody oraz stypendia dla wybitnie uzdolnionych uczniów. Wychowawcy klas wraz z uczniami pożegnali ciekawym programem artystycznym dyrekcję, nauczycieli i młodszych kolegów deklamując wiersze oraz śpiewając piosenki, których słowa zostały specjalnie ułożone dla zaproszonych gości. Również nie zabrakło humorystycznej części, w której uczniowie w żartobliwy sposób podsumowali pracę swoich nauczycieli. Na zakończenie apelu odbył się krótki koncert wokalno-instrumentalny w wykonaniu Patryka Grzybowskiego, Michała Englerta i Norberta Koluda. Ten wspaniały i historyczny dzień uczniowie zakończyli wspaniałym balem w jednej z bielskich restauracji, oczywiście polały się łzy na pożegnanie.