Sukces ortograficzny Mileny Gajdy z klasy 5e

Doskonale wiemy, że ortografia polska jest trudna i zawiera wiele wyjątków. Nasi uczniowie co roku biorą udział w konkursach ortograficznych szkolnych i międzyszkolnych, i  są wśród nich tacy, którzy nie popełniają błędów.

Milena Gajda z 5e jest uczennicą, która doskonale zna zasady ortograficzne, potrafi tę wiedzę umiejętnie zastosować w praktyce, a jej dyktanda bywają bezbłędne. Dlatego też Milena Gajda, która zajęła I miejsce w Konkursie ortograficznym dla klas 5, który odbył się  7 lutego 2019 r. w naszej szkole pod opieką p. Aleksandry Marcelińskiej i Dominika Rzeszutek z kl. 5f, która w tym samym konkursie popełniła tylko jeden błąd ortograficzny i zajęła II miejsce – reprezentowały naszą szkołę w   VI Międzyszkolnym Dyktandzie dla uczniów klas IV-VIII o tytuł Bielskiego Mistrza Ortografii 2019 (organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 24 w Bielsku-Białej).

Dnia 6 czerwca 2019 r. Milena zajęła w VI Międzyszkolnym Dyktandzie dla uczniów klas IV-VIII o tytuł Bielskiego Mistrza Ortografii 2019 III miejsce, pokonując uczniów z klas wyższych, np. VII i VIII.

Do konkursu Milenię Gajdę przygotowały panie: Dorota Górna-Król i  Aleksandra Marcelińska.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kolejnych sukcesów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *