„Święta tuż tuż”

Ostatni grudniowy tydzień w szkole upłynął na świetlicy na wykonywaniu różnych bożonarodzeniowych ozdób. W świetlicy został powieszony łańcuch, na którym znalazły się ozdoby zrobione przez uczniów: Mikołaje, aniołki, renifery, choinki i świeczki.

Dzieci miały także okazję wykonywać choinki z kolorowych, zawijanych paseczków papieru. Co jednak najważniejsze, wychowankowie świetlicy brali udział w warsztatach plastycznych, podczas których  pracowali metodą iris folding. Uczniowie wykonali wtedy kartki świąteczne, które zostały zawiezione do Urzędu Miasta, by następnie trafić do seniorów z różnych bielskich placówek. Świąteczny nastrój na świetlicy szkolnej dało się również odczuć poprzez wspólne śpiewanie kolęd i piosenek świątecznych.

Świetlica szkolna życzy wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w nowym, 2023 roku!