Konkurs „Palma wielkanocna”

W marcu świetlica szkolna ogłosiła konkurs na palmę wielkanocną. Konkurs był skierowany do wszystkich uczniów z klas 1–3 i cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ do świetlicy dostarczono blisko 40 palm. Nie da się ukryć, że jury miało bardzo trudne zadanie. Palmy zachwyciły swoim wyglądem.

Ostatecznie prace oceniono w dwóch kategoriach – najwyższa palma oraz najpiękniejsza palma. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Kategoria najwyższa palma

• I miejsce – Jessica Marszałek z kl. I b
  • II miejsce – Ignacy Hulboj z kl. I a
  • III miejsce – Wojciech Duraj z kl. III c i Karol Duraj z kl. V b

Kategoria najpiękniejsza palma

• I miejsce – Hubert Kubica z kl. II a
  • II miejsce – Paweł Pudełek z kl. I c
  • III miejsce – Klara Kosztyła z kl. III a

Wyróżnienia:

• Maria Gębczyńska z kl. I a
  • Zuzanna Szufłat z kl. I a
  • Dawid Tworzewski z kl. I b
  • Dagmara Czaja z kl. I c
  • Julia Łosik z kl. I c
  • Anna Wszołek z kl. II b
  • Kacper Żmudzki z kl. II c

Palmy zostały ocenione oczywiście jeszcze przed Niedzielą Palmową, aby dzieci mogły je odebrać ze świetlicy przed tym dniem, kiedy zanosimy je do kościoła.

Dziękujemy za tak liczny udział w konkursie wszystkim jego uczestnikom i gratulujemy laureatom i wyróżnionym! Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną!