Konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie zimowe”

W styczniu świetlica szkolna ogłosiła konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne ferie zimowe”. Był to konkurs skierowany do wszystkich uczniów z klas 1–3. Dzieci miały za zadanie wykonać płaskie prace plastyczne w formacie A4 lub A3 przedstawiające wybrane zasady bezpiecznego zachowania się podczas ferii zimowych. Można było przedstawić zarówno zachowania bezpieczne, jak i takie, których powinniśmy się wystrzegać w czasie zimowej zabawy.

Technika wykonania prac była całkowicie dowolna – uczniowie mogli się posługiwać różnymi technikami plastycznymi. Jak zwykle, jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ każda praca zasługiwała na uwagę i miała swój urok. W lutym, po powrocie do szkoły z zimowej przerwy, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

I miejsce – Anna Gancarczyk z kl. I c

II miejsce – Lena Fabia z kl. I a

III miejsca:

• Nadia Jurowska z kl. I a
  • Veronika Stepanenko z kl. II a
  • Zuzanna Łękawa z kl. II c

Wyróżnienia:

• Tatiana Kos z kl. II b
  • Maksym Varylenko z kl. III b
  • Noelia Jurowska z kl. III c

Dziękujemy za udział w konkursie wszystkim jego uczestnikom, a laureatom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do udziału w kolejnych świetlicowych konkursach plastycznych.