Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej – laureaci

Za nami kolejna edycja konkursu Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku-Białej. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej.  W tym roku z okazji rocznicy 300 lat nadania praw miejskich Białej cześć pytań konkursowych dotyczyła zagadnień związanych z historią tego miasta.Po etapie pisemnym, który odbył się w Bielskiej Szkole Przemysłowej wyłonionych zostało 5 najlepszych uczniów, którzy zmierzyli się w finale ustnym. Ten etap ostatecznie zdecydował o kolejności miejsc.

Wszystkim finalistom historycznych zmagań 24 listopada w Urzędzie Miejskim gratulacje złożył i wręczył nagrody zastępca prezydenta Bielska-Białej Piotr Kucia.

Wśród pięciu laureatów ze szkół podstawowych było trzech uczniów z naszej szkoły:

II miejsce zajęła Maja Piecha

IV miejsce Jan Bańczak,
V miejsce Paulina Krzak

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!