Wyniki XXIX Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II oraz III, a także uzyskali liczne wyróżnienia. Jest to wielki sukces, bo co roku w tym konkursie bierze udział wiele osób z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs wiele prac w różnych kategoriach, m.in.: poezja, proza, fotografia, multimedia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 

Nagroda Specjalna

Dawid Pielesz, 5b, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

 Nagroda Dyrektora – I miejsce

Dawid Mardaus, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Milena Malarz, kl. 7a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Gabriela Widerska, kl. 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Dominika Rzeszutek, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Jakub Łyczko, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Nadia Grigorjan, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Wyróżnienia Dyrektora

Maja Wróbel, kl. 7f,  opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Emilian Wszołek, kl. 8c, opiekun Marzena Chromiec-Grzybowska

Julia Syc, kl. 7b, opiekun Aleksandra Marcelińska

Mata, tata i ja II miejsce

Oliwia Mazurek, kl. 2b, opiekun Iwona Measer

Rysunek, malarstwo 7-9 l. I miejsce

Wojciech Żemła, kl.2a, opiekun Olga Łozińska-Marek

Rysunek , malarstwo 7-9 l. II miejsce

Daniel Wala, kl. 2a, opiekun Olga Łozińska-Marek

Rysunek , malarstwo 10-12 l. II miejsce

Natalia Tyrała,7c opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Emilia Stanek, 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Sara Milewska, kl. 5a, opiekun Aleksandra Marcelińska

 Rysunek , malarstwo 10-12 l. III miejsce

Oliwia Bacia, kl. 7c, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maria Dowgalska, kl. 7c, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek , malarstwo 10-12 l. wyróżnienie

Miłosz Sieczek, kl. 7b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek , malarstwo 13-15 l. I miejsce

Michał Tkocz, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Rysunek , malarstwo 13-15 l. III miejsce

Anna Wierzbanowska, kl. 8a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek , malarstwo 13-15 l. wyróżnienie

Mateusz Sowa, kl. 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Patrycja Wala, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Emilia Zaręba, kl. 7e, opiekun Aleksandra Marcelińska

Wyklejanka kolaż 7-9 l. I miejsce

Alicja Liberda,  kl. 3c

Wyklejanka kolaż 10-12 l. I miejsce

Emilia Żemła, kl. 4c, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

Wyklejanka kolaż 13-15 l. wyróżnienie

Tobiasz Wisła, kl. 7e, opiekun Aleksandra Marcelińska

Nicią malowane I miejsce

Róża Kędroń, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Multimedia I miejsce

Sebastian Frysz, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Malarstwo na szkle  +13  l. II miejsce

Patrycja Wala, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Makieta 7-9 l. wyróżnienie

Martyna Pędrys,  kl. 2b, opiekun Iwona Maeser

Makieta 10-12 l. II miejsce

Zofia Pow, kl. 5a, opiekun Aleksandra Marcelińska

Makieta 10-12 l. wyróżnienie

Nikola Hanula, kl. 5a, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

Roksana Kanik, kl. 5a, opiekun Aleksandra Marcelińska

Oliwia Gołębiowska, kl. 5a, opiekun Aleksandra Marcelińska

Bartłomiej Lenart, kl. 5a, opiekun Aleksandra Marcelińska

Makieta 13-15 l. I miejsce

Victoria Bogusz, kl. 8f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Formy przestrzenne 7-9 l. II miejsce

Julia Gocal, kl. 2b, opiekun Iwona Measer

Formy przestrzenne 13-15 l. I miejsce

Antoni Nycz, kl. 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Zuzanna Nycz, kl. 6a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Judyta Łukaszewska, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Formy przestrzenne 13-15 l. II miejsce

Nikola Waleczek, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Formy przestrzenne 13-15 l. III miejsce

Karolina Łukaszewska, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Formy przestrzenne 13-15 l. wyróżnienie

Milena Grzywa, kl. 7a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 10-12l. II miejsce

Antoni Walusiak, kl. 7f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 10-12l. wyróżnienie

Lena Leśna, kl. 7a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Fotografia 13-15l. II miejsce

Natasza Słoniec, kl. 8b, opiekun Dorota Górna-Król

Nicolas Duraj, kl. 8f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Grafika komputerowa 10-12I miejsce

Teresa Wszołek, kl. 6b, opiekun Barbara Wszołek

Poezja, proza 7-9 l. I miejsce

Karolina Stano, kl. 4c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 7-9 l. II miejsce

Seweryn Porębski, kl. 4c, opiekun Edyta Nowak

Zuzanna Socha, kl. 4c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 7-9 l. III miejsce

Oliwia Olekszy, kl. 4c, opiekun Edyta Nowak

Justyna Kolarczyk, kl. 4c, opiekun Edyta Nowak

Zuzanna Sacha, kl. 4c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 10-12 l. I miejsce

Zofia Meinicke, kl. 6a, opiekun Edyta Nowak

Zofia Sordyl, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Tomek Makuch, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Lena Kowalska kl. 7a,

Poezja, proza 10-12 l. II miejsce

Oliwia Świerczek, kl. 5c, opiekun Edyta Nowak

Lena Kucharska, kl. 6a, opiekun Edyta Nowak

Jakub Harańczyk, kl. 6a, opiekun Dorota Górna-Król

Wiktoria Nieć, kl. 7d, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 l. III miejsce

Bartosz Mąka, kl. 6a, opiekun  Edyta Nowak

Emilia Siedlaczek, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Liliana Stano, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Oliwia Świerczak, kl. 5c opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 10-12 l. wyróżnienia

Emilia Dziendziel, kl. 5c, opiekun  Edyta Nowak

Maja Świątnicka, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Milena Grzywa, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Leon Jagodziński, kl. 7a, opiekun  Dorota Górna-Król

 Poezja, proza 13-15 l. I miejsce

Milena Gajda, kl. 7e, opiekun Dorota Górna-Król

Malwina Konieczna, kl. 8b, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. II miejsce

Malwina Konieczna, kl. 8b, opiekun Dorota Górna-Król

Antoni Biel, kl. 8b, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. III miejsce

Oliwia Bacia, kl. 7c, opiekun Edyta Nowak

Milena Szecówka, kl. 7c, opiekun p. Edyta Nowak

Maciej Fajfur, kl. 8e, opiekun Dorota Górna-Król

Gabriel Gajer, kl. 8e, opiekun Dorota Górna-Król

Maja Harańczyk, kl. 8e, opiekun Edyta Nowak

Wiktor Substyk, kl. 8e, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15 l. wyróżnienia

Paulina Stojczyk, kl. 8b, opiekun Dorota Górna-Król

Ola Kolasa, kl. 8b, opiekun Dorota Górna-Król

Wiktoria Kręcichwost, kl. 8e, opiekun Dorota Górna-Król

Izabela Pędrys, kl. 7a, opiekun Dorota Górna-Król

Karina Dudek, kl. 8e, opiekun Dorota Górna-Król

Jakub Lasko, kl. 7c, opiekun Edyta Nowak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

%d