Konkursy ortograficzne w kl. IV-VII

W Szkole Podstawowej nr 13 odbyły się ważne konkursy ortograficzne dla uczniów z kl. IV, V, VI i VII. Najpierw w każdej klasie nauczyciele języka polskiego rozdali karty pracy z ćwiczeniami ortograficznymi. Uczeń, który najlepiej napisał ćwiczenia – reprezentował klasę w konkursie między klasami w danym roczniku. Oczywiście przy ocenianiu kart pracy były brane pod uwagę dostosowania wymagań edukacyjnych.

Od 6 do 8 kwietnia 2022 r. zostały przeprowadzone przez p. Aleksandrę Marcelińską następne etapy konkursów dla kl. IV, V, VI i VII.

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. IV

MISTRZEM ORTOGRAFII KL. IV został Karol Bajorski (kl. IVa)  – 1 pomyłka

II miejsce Szymon Badowski (kl. IVb) – 2 pomyłki

III miejsce Oliwia Olekszy (kl. IVc) – powyżej 3 pomyłki

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. V

MISTRZYNIĄ ORTOGRAFII KL. V została Maja Piecha  (kl. Vc) – (1 pomyłka)

II miejsce Emilia Piecha  (kl. Va) – (2 pomyłki) i Adam Elkofti   (kl. Vb) – (2 pomyłki)

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. VI

MISTRZYNIĄ ORTOGRAFII KL. VI została Helena Tomaszewska  (kl. VIb) – (1 pomyłka)

II miejsce Zuzanna Nycz (kl. VIa) – (2 pomyłki) i Bartosz Mąka (kl. VIa) – (2 pomyłki)

WYNIKI KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO dla kl. VII

MISTRZYNIAMI ORTOGRAFII KL. VII zostały Milena Szecówka  (kl. VIIc) – (0 pomyłek!) i Agata Pawlas (kl. VIIf) – (0 pomyłek!)

II miejsce Julia Syc (kl. VIIb) – (1 pomyłka)

III miejsce Izabela Pędrys  (kl. VIIa) – (2 pomyłki)

wyróżnienia:

Wiktoria Nieć (kl. VIId) – (3 pomyłki)

Karol Hulbój (kl. VIIe) – (4 pomyłki)

Lena Kowalska (kl. VIIa) – (5 pomyłek)

Serdecznie gratulujemy! Nagrody książkowe i dyplomy zostaną wręczone laureatom na koniec II semestru roku szkolnego 2021/2022, natomiast super oceny zostały już wpisane i znacznie podwyższyły średnie uczniów.