A może zagrajmy w Kahoot!

Kolejne lekcje powtórzeniowe w ramach innowacji z języka angielskiego za nami.

Tym razem uczniowie z przejęciem, szeroko otwartymi oczyma, korzystając z własnych telefonów komórkowych brali udział w quizie, którego pytania wyświetlane były na tablicy multimedialnej.Nie jest to opis sceny z filmu o przyszłości, ale szkolna rzeczywistość w naszej „trzynastce”. A wszystko za sprawą narzędzia online, które na przestrzeni ostatnich kilku lat stało się absolutnym hitem edukacyjnym wykorzystywanym podczas codziennych lekcji. Kahoot!, bo o nim mowa, to świetna zabawa dla uczniów, ale też rewelacyjne źródło wiedzy.

Aby jak najlepiej przygotować się do zbliżających się sprawdzianów, uczniowie wykonywali również interaktywne ćwiczenia na portalu Wordwall oraz bawili się w „restaurację”. Śmiechu było co niemiara! Takie powtórki, to sama przyjemność!