Laureaci konkursu wiedzy o Bielsku-Białej

3 listopada 2021 roku uczniowie naszej Szkoły: Agata Pawlas, Julia Kwaśny i Dominik Gibas odebrali w sali sesyjnej Ratusza z rąk wiceprezydenta Adama Ruśniaka oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Janusza Okrzesika nagrody w Międzyszkolnym Konkursie „Dziedzictwo kulturowe w regionie – konkurs wiedzy o Bielsku-Białej”.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 22 uczniów szkół podstawowych    z Bielska-Białej. Po etapie pisemnym, który odbył się 12 października  w Bielskiej Szkole Przemysłowej wyłonionych zostało 5 najlepszych uczniów, którzy 22 października zmierzyli się w finale ustnym. Ten etap ostatecznie zdecydował o kolejności miejsc.

Podczas zmagań finałowych okazało się, że nasi uczniowie nie mają sobie równych i zdobyli pierwsze trzy miejsca.

Agata Pawlas z klasy 7f zajęła    I miejsce

Dominik Gibas z klasy 8a zajął  II miejsce

Julia Kwaśny z klasy 8d zajęła III miejsce

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!