Wyniki XXVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II oraz III, a także uzyskali liczne wyróżnienia. Jest to wielki sukces, tym większy, że co roku na ten konkurs zostaje nadesłanych około 9 tysięcy prac z Polski i z zagranicy.

Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs wiele prac w różnych kategoriach: poezja, proza, fotografia, multimedia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek.

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów! 

Nagroda Dyrektora GOK Świnna

Wiktor Matuszek 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Natalia Stojanowska 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Kategoria wyróżnienia Dyrektora GOK Świnna

Miłosz Sieczek 5b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Antonina Król 7b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maciej Tobias 4a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Kategoria Mama, Tata i ja, wyróżnienie

Mateusz Baron 5 d, opiekun Dorota Górna-Król

Rysunek 7-9 l. III miejsce

Franciszek Pawlas 2a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 10-12 l. II miejsce

Milena Gajda 6e,  opiekun Dorota Górna-Król

Natasza Kasperek 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Rysunek 10-12 l. III miejsce

Nikodem Cempel 5a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 10-12 l. wyróżnienie

Wiktoria Nieć 5d, opiekun Dorota Górna-Król

Paulina Stojczyk 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Izabela Brączek 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Karina Wysokolian 6b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Rysunek 13-15 lat I miejsce

Maja Durbajło 8a, opiekun Aleksandra Marcelińska

Rysunek 13-15 lat II miejsce

Milena Byrska 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Rysunek 13-15 lat wyróżnienie

Malwina Kędroń 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Wyklejanka kolaż 10-12 l. wyróżnienie

Julia Syc 5b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Jakub Szoblik,  opiekun Dorota Górna-Król

Multimedia I miejsce

Konrad Dolata 7b, opiekun Aleksandra Marcelińska

Multimedia II miejsce

Zuzanna Pilorz 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Formy przestrzenne 10-12 l. wyróżnienie

Antoni Nycz 5f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Zuzanna Nycz 4a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Formy przestrzenne 13-15 wyróżnienie

Natalia Hanula 8b, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

Fotografia 10-12 l. I  miejsce

Teresa Wszołek 4b, opiekun Danuta Michalska-Ostrowska

Fotografia 10-12 l. II  miejsce

Laura Wapińska 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Fotografia 10-12 l. III  miejsce

Natasza Słoniec 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Fotografia 10-12 l. wyróżnienie

Mikołaj Borkowski 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Dominika Rzeszutek 6f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Fotografia 13-15 l. wyróżnienie

Malwina Kędroń 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Makieta 10-12 l. II miejsce

Nikola Bakalarska 5d, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 10-12 l. III miejsce

Lena Dudzik 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Makieta 10-12 l. wyróżnienie

Liliana Konieczna 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Maja Świątnicka 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Izabela Pędrys 5a, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Oliwia Jaromin 6b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Jagoda Klaja 6e, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maja Harańczyk 6e, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maciej Brzozowski 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Kamil Goliński 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Dariusz Drożdż 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Amadeusz Knyps 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Gabriela Widerska 5f , opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Maja Wróbel 5f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Makieta 13-15 l. II miejsce

Marta Słaboszewska 7b, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Malarstwo na szkle 10-12 l. wyróżnienie

Patrycja Wala 6f, opiekun Aleksandra Marcelińska

Poezja, proza 7-9 lat, III miejsce

Zofia Żak 4a, opiekun Edyta Nowak,

Jakub Harańczyk 4a, opiekun Edyta Nowak,

Poezja, proza 10-12 lat, I miejsce

Maciej Fajfur 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Karina Dudek 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Oliwia Bacia 5c, opiekun Dorota Górna-Król

Agata Pawlas 5f, opiekun Ewa Konior-Zawalonka

Poezja, proza 10-12 lat, II miejsce

Maria Bielnik 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Bartosz Mąka 4a, opiekun Edyta Nowak,

Poezja, proza 10-12 lat, III miejsce

Maja Harańczyk 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Kacper Jędrusik 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Filip Bobkiewicz 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Malwina Konieczna 6b, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 10-12 lat, wyróżnienie

Natalia Tyrała 5c, opiekun Edyta Nowak

Kamila Lasko 5c, opiekun Edyta Nowak

Milena Szecówka 5c, opiekun Edyta Nowak

Paulina Sołtys 5c, opiekun Edyta Nowak

Zofia Wilczyńska 5c, opiekun Edyta Nowak

Wiktoria Kręcichwost 6e, opiekun Dorota Górna-Król

Zofia Sordyl 5a, opiekun Dorota Górna-Król

Zofia Nycz 5d, opiekun Dorota Górna-Król

Poezja, proza 13-15lat, I miejsce

Daria Kijowska 7c, opiekun Edyta Nowak

Poezja, proza 13-15 lat, III miejsce

Wiktor Matuszek 8c, opiekun Aleksandra Marcelińska

Amelia Kowalczyk 7c, opiekun Edyta Nowak

 

 

 

Dodaj komentarz