Pożegnanie klas VIII

Ktoś, kiedyś, gdzieś powiedział, że życie składa się z powitań i pożegnań.
Te pierwsze są radosne i zapowiadają coś nowego, pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy. Nie tak dawno się poznaliśmy, a teraz drodzy uczniowie klas 8 przyszedł czas, aby pożegnać tę szkołę. Szkołę, w której wspólnie przeżywaliśmy radość sukcesów, gorycz porażek, przyjaźnie i konflikty.
Tu poznawaliście i próbowaliście zrozumieć otaczający nas wszystkich, czasem zupełnie odległy świat.

Życzymy Wam, abyście stali się wielkimi ludźmi, wielkimi na miarę Waszych umiejętności. Bycie człowiekiem zobowiązuje. Tego nie można zmarnować. Zawsze trzeba być gotowym do drogi!

Mamy nadzieję, że wspólne chwile, spędzone w tej szkole, będą dla Was miłym wspomnieniem, do którego chętnie będziecie wracać. Śmiało otwierajcie nowe rozdziały życia i edukacji. A póki co, cieszcie się rozpoczynającymi się wakacjami, bo lato tuż za progiem.

wych. klasy 8a – Ewelina Biegun

wych. klasy 8b – Danuta Michalska-Ostrowska