„Złote rączki” na wystawie w BWA

W sobotę, 22.02.2020 uczniowie z klas 3a i 5f uczestniczyli w zajęciach plastycznych zorganizowanych przez Biuro Wystaw Artystycznych.

W pierwszej części uczestnicy obejrzeli bardzo ciekawą i zabawną ekspozycję, której bohaterami były… bobry.  BARDZO BOBRA WYSTAWA dokumentowała „twórczą” pracę zmyślnych ssaków, prezentując instalację z bobrzymi „rzeźbami” oraz obrazy malowane przez naturę. Drugą ekspozycją była seria obrazów współczesne wykonanych technikami rysunku, malarstwa i grafiki.

Obie wystawy stały się inspiracją dla prac, które uczestnicy wykonali podczas warsztatów plastycznych. Posługując się techniką malowania na tkaninie uczniowie stworzyli piękne, kolorowe, fantastyczne prace malarskie.