Akcja „Pola Nadziei” – zakończona

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”

Szanowni Państwo,

składamy najserdeczniejsze podziękowania za Wasz  udział w dziele hospicyjnym i organizacji tegorocznego Szkolnego Kiermaszu Świątecznego PÓL NADZIEI 2019. Jesteśmy wdzięczni Wam za każdy dar serca, ofiarność, ogromną życzliwość i bezinteresowną pomoc w organizacji corocznego Szkolnego Kiermaszu Świątecznego na rzecz Hospicjum im. Św.  Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Dzięki Wam kolejny raz Pola zakwitły uśmiechem, dobrocią i wrażliwością. Pragniemy podziękować również Waszym dzieciom i młodzieży, która pomagała w przygotowaniu kiermaszu oraz w sprzedaży na przerwach i po lekcjach.

W tym roku, dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać niebagatelną- rekordową sumę 7.600 złotych. Kwota ta już wkrótce zasili konto Hospicjum.

Dziękujemy,
organizatorzy