Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Bielsku-Białej są pełnoprawnymi uczniami

W dniu 11 października 2019 r. odbyło się pasowanie na ucznia. To był wyjątkowy dzień dla uczniów naszej szkoły.

Uroczystość  miała miejsce w holu głównym szkoły. Klasy 1a, 1b, 1c i 1d, pod nadzorem swoich wychowawczyń, przygotowały piękny program artystyczny. Zgodnie z tradycją, pierwszoklasiści musieli wykazać się swoją wiedzą i umiejętnościami. Wspólnie śpiewali piosenki pt. ”Witaj, nasza dobra szkoło!”, „Podaj rękę koleżance” czy „Znaczki odblaskowe”. Po ślubowaniu pani dyrektor Iza Laszczak pasowała „mieczem” dzieci klas pierwszych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 13.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz tuby pełne słodyczy. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie i w radosnym nastroju udali się do swoich domów.