Bezpieczne ferie

Ferie zimowe to dla wszystkich uczniów czas odpoczynku i zabaw z kolegami i koleżankami. Zawsze jednak powinniśmy pamiętać o bezpieczeństwie. Uczniowie klas trzecich przygotowali apel dotyczący pięknej pory roku zimy i bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych.

Wesołe bałwanki przypomniały zasady obowiązujące podczas jazdy na sankach, nartach i łyżwach. Dekoracją były różne bałwanki, które dzieci klas 1-4 przygotowały na konkurs plastyczny „Bałwanki”. Na zakończenie apelu uczniowie, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i mają bardzo dobre zachowanie w I semestrze, dostali wyróżnienie od wychowawców. Uczniowie klas drugich otrzymali odznakę wzorowego ucznia, a uczniowie klas trzecich dyplomy.