Wycieczka klas szóstych do Wrocławia

Wrocław jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Postanowili się o tym przekonać uczniowie klas szóstych, którzy spędzili w tym wspaniałym miejscu dwa dni.

Poznaliśmy najważniejsze zabytki Starego Miasta, zwiedziliśmy miasteczko na wyspie, czyli Ostrów Tumski, Park Szczytnicki, Halę Stulecia z zewnątrz (UNESCO), płynęliśmy statkiem po Odrze.  Wszystkim uczniom szczególnie podobało się w zoo i Afrykarium.  Doskonale bawiliśmy się również w Kolejkowie, gdzie przenieśliśmy się w miniaturowy świat.

W wędrówce po mieście towarzyszyły nam urocze krasnale, które zamieszkały w różnych zakątkach Wrocławia. Na koniec naszej wycieczki udaliśmy się na słodkie warsztaty, gdzie każdy sam wykonał pysznego lizaka. Bogaty program wycieczki, miła atmosfera, piękna pogoda, dobre humory na długo pozostaną w naszych wspomnieniach. To był naprawdę wspaniały czas!