Wyniki XXV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Możemy pochwalić się naszymi zdolnymi uczniami, którzy w konkursie „MIESZKAM W BESKIDACH” zdobyli bardzo wysokie miejsca, np. I i II. Jest to wielki sukces, tym większy, że co roku na ten konkurs zostaje nadesłanych ponad 7 tysięcy prac z Polski i z zagranicy.

Nasi uczniowie wykonali na ten konkurs ponad 70 prac w różnych kategoriach: poezja, proza, fotografia, makieta, wyklejanka, kolaż, rysunek.

Dnia 5 kwietnia 2018 nasi uczniowie odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Świnnej pana Mieczysława Krzaka.

Nagroda specjalna (Nagroda Dyrektora GOK Świnna)

  • Natalia Hanula kl. 6b, opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska,
  • Szymon Tobias, kl. 2a, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,
  • Maciej Tobias, kl. 3f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,

Kategoria rysunek 7-9 lat

  • II miejsce – Anna Bańczak, kl. 3f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,
  • wyróżnienie – Oliwia Bacia, kl. 3c, opiekun p. Ilona Kanik,

Kategoria rysunek 10-12 lat

  • wyróżnienie Natalia  Białek, kl. 6c, opiekun p. Aleksandra Marcelińska
  • wyróżnienie Zuzanna Lukas, kl. 5c, opiekun p. Edyta Nowak,

Kategoria rysunek 13-15 lat

  • II miejsce Weronika Stachura, kl. 2b (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,
  • II miejsce Aleksandra Ciebera, kl. 2a (gim.), opiekun p. Dorota Górna-Król,

Kategoria fotografia 10-12 lat

  • wyróżnienie Wiktor Matuszek, kl. 6c, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Laura Wapińska, kl. 4b, opiekun p. Wanda Czyż,

Kategoria fotografia 13-15 lat

  • III miejsce Bartosz Koziar, kl. 3b (gim.), opiekun p. Dorota Górna-Król,
  • wyróżnienie Emilia Rot, kl. 3b (gim.), opiekun p. Dorota Górna-Król,

Kategoria formy przestrzenne 7-9 lat

  • III miejsce Patrycja Wala, kl. 4f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,

Kategoria formy przestrzenne 13-15 lat

  • wyróżnienie Matylda Zaborowska, kl. 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król,

Kategoria ceramika/masa solna 7-9 lat

  • III miejsce Teresa Wszołek, kl. 2b,

Kategoria makieta 7-9 lat

  • I miejsce Victoria Bogusz, kl. 4f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • II miejsce Mateusz Ciebiera, kl. 3f, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,
  • III miejsce Róża Kędroń, kl. 4f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Michał Tkocz, kl. 4f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Zofia Białka, kl. 4e, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,

Kategoria makieta 10-12 lat

  • I miejsce Wiktoria Kubica, kl. 6b, opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska,
  • III miejsce Malwina Kędroń, kl. 6c, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Katarzyna Lisak, kl. 6a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Maja Durbajło, kl. 6a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Natalia Stojanowska, kl. 6c, opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska

Kategoria makieta 13-15 lat

  • wyróżnienie Aleksandra Stojanowska, kl. 3a (gim.), opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska,

Kategoria nicią malowane

  • II miejsce Weronika Kubica, kl. 2b (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

Kategoria poezja 10-12 lat

  • II miejsce Maria Bielnik, kl. 4e, opiekun p. Wanda Czyż,
  • III miejsce Wiktor Matuszek, kl. 6c, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • III miejsce Karol Brózda, kl. 6a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Oliwer Kwaśny, kl. 6c, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Aleksandra Grabowska, kl. 6a, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,

Kategoria poezja 13-15 lat

  • I miejsce Karolina Kryska, kl. 2a (gim.), opiekun p. Dorota Górna-Król,
  • I miejsce Natalia Pasławska, kl. 3c (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,
  • II miejsce Alicja Bargieł, kl. 2b (gim.),  opiekun p. Edyta Nowak,
  • II miejsce Elżbieta Cembala, kl. 3b (gim.),  opiekun p. Dorota Górna-Król,
  • II miejsce Aleksandra Fiałkowska, kl. 3c (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,
  • III miejsce Karolina Modzelewska, kl. 2b (gim.),  opiekun p. Edyta Nowak,
  • III miejsce Zofia Becker, kl. 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król,
  • wyróżnienie Kinga Szwabowicz, kl. 2a (gim.), opiekun p. Dorota Górna-Król,

Kategoria proza 10-12 lat

  • III miejsce Malwina Konieczna, kl. 4b, opiekun p. Wanda Czyż,
  • III miejsce Daria Kijowska, kl. 5c, opiekun p. Edyta Nowak,
  • wyróżnienie Milena Gajda, kl. 4e, opiekun p. Wanda Czyż,

Kategoria proza 13-15 lat

  • II miejsce Patrycja Luzak, kl. 2b (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,
  • II miejsce Ewa Kaleta kl. 3b (gim.), opiekun p. Dorota Górna-Król,
  • III miejsce Aleksandra Kolasa, kl. 4b , opiekun p. Wanda Czyż,
  • II miejsce Bogumiła Czanderna, kl. 2b (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,
  • wyróżnienie Adam Byrdziak kl. 2b (gim.), opiekun p. Edyta Nowak,

Kategoria albumy poezja-proza

  • II miejsce Anna Komędera, kl. 7b, opiekun p. Dorota Górna-Król,

Kategoria malarstwo na szkle 10-12 lat

  • III miejsce Patrycja Kanik, kl.7a , opiekun p. Danuta Michalska-Ostrowska,

Kategoria wyklejanka 7-9 lat

  • III miejsce Wiktoria Kręcichwost, kl. 4e, opiekun p. Ewa Konior-Zawalonka,
  • wyróżnienie Justyna Smoluch, kl. 5b, opiekun p. Aleksandra Marcelińska,
  • wyróżnienie Dorota Chrobak, kl. 4f, opiekun p. Aleksandra Marcelińska

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Leave a Reply