Laureaci konkursów przedmiotowych

Miło nam poinformować, że w tegorocznych Wojewódzkich Konkursach  Przedmiotowych aż pięcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 13 w Bielsku-Białej zostało laureatami.

Z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego (dla szkół podstawowych) laureatami zostali Julia Tobias uczennica klasy VIIa, która zdobyła 55/60 możliwych punktów i Michał Englert uczeń klasy VIIc, który zdobył aż 59/60 możliwych punktów stanowiąc tym samym najwyższy wynik w województwie śląskim. Opiekunem przygotowującym uczniów do konkursu była pani mgr Wioletta Oleksy-Nocoń.

Z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (dla klas gimnazjalnych) laureatami zostali Julia Cichoń uczennica klasa IIIc, która zdobyła 55/60 możliwych punktów oraz Bartosz Lekki uczeń klasy IIa, który zdobył 58/60 możliwych punktów i jest to jeden z najwyższych wyników w województwie śląskim. Opiekunem, który przygotował uczniów do konkursu była pani mgr Renata Kwaśna.

Z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego (dla klas gimnazjalnych) laureatką została Jana Zarycka uczennica klasy IIa , która zdobyła 54/60 możliwych punktów. Opiekunem, który przygotował uczniów do konkursu była pani mgr Sylwia Jurusik-Wasilewska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *