Kalendarz szkolny 2017/2018

I Organizacja roku szkolnego 2017/2018

Zimowa przerwa świąteczna23 XII – 31 XII 2017
Ferie zimowe29 I – 9 II 2018
Ferie wiosenne29 III – 3 IV
Zakończenie roku szkolnego22 VI
Dodatkowe dni wolne od nauki2 XI, 30 IV, 2 V, 4 V, 1 VI

18, 19, 20 IV 2018 – egzamin gimnazjalny

II Spotkania z rodzicami

Zebrania klasowe rodziców5 IX, 13 i 14 IX, 15 XI, 24 I, 25 IV
Dyżury nauczycielskie

(1. środa miesiąca godz. 15.30 – 16.30)

4 X, 6 XII, 7 III, 6 VI

 

III Posiedzenia Rady Pedagogicznej

Konferencje klasyfikacyjne uczniów24 I, 13VI
Konferencje szkolenioweIX, X XI, III, IV

 

IV Uroczystości i akcje szkolne i uczniowskie

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego4 IX
Akcja sprzątanie świataIX
Rajd szkolnyIX
Ślubowanie klas pierwszych13 X
Dzień KEN13 X
Święto Odzyskania Niepodległości10 XI
Akcja „Cała Polska czyta dzieciom”X/XI
Dzień SenioraI/II
Pasowanie na czytelnika kl. II/II
Święto wiosny21 III
Dzień Ziemi24 IV
Święto Patrona Szkoły21 III
Konstytucja 3 Maja28 IV
Majówka z Trzynastką26 V 2018
Święto sportu30 V
Zakończenie roku szkolnego22 VI

V Apele szkolne

Prezentacja kół zainteresowań i organizacji działających w naszej szkoleIX
Dzień KENX
Ślubowanie klas IX
Święto Odzyskania NiepodległościXI
Święta Bożego NarodzeniaXII
Podsumowanie pracy w I semestrzeI
Ferie zimowe – bezpieczeństwoI
Dzień Służby ZdrowiaIV
Dzień ZiemiIV
Konstytucja 3 MajaV
Dni KsiążkiV
Dzień dobrych uczynkówV
Dzień SportuVI
Żegnaj szkołoVI

 

VI Sport i turystyka

Turnieje międzyklasowe tenisa stołowego kl. V-VIX – W. Borkała, J. Kruk
Szkolne zawody pływackieV – J. Rybiński
Biegi przełajoweIX – W. Borkała, J. Kruk
KoszykówkaX – W. Borkała
Międzyklasowe mecze piłki nożnej dla kl. IV-VIV/VI – J. Rybiński
Międzyszkolne zawody w piłce ręcznej dziewczyn i chłopcówXI – J. Kruk
Biegi sztafetowe dziewczynV/VI – J. Kruk
Czwórbój lekkoatletycznyW. Borkała, J. Kruk
Dzień SportuVI – W. Borkała
Karta rowerowaV-VI – W. Pękala
Wycieczki klasowewg planu
Rajd szkolnyIX
Rajdy SKKTwg planu

 

VII Konkursy szkolne – kl. I-III

Konkurs plastyczny „Znaki drogowe” dla kl. IIX – I. Maeser, D. Wróbel
Konkurs wiedzy o ruchu drogowym kl. II-IIIIX – E. Dzierżak, B. Soduła, O. Łozińska-Marek
Konkurs plastyczny „Papierosy szkodzą zdrowiu”IX/X – B. Worecka, K. Sordyl,
Tydzień ze Statutem Szkoły – konkurs wiedzy dla klas I-IIIXI – M. Stasicka
Konkurs nauk przyrodniczych „Świetlik”III – D. Tomaszewska
Konkurs „Olimpusek”XI – E. Kraus
Konkurs plastyczny „Jesień” dla kl. I-IIIXI – B. Worecka, K. Sordyl
Konkurs piosenki patriotycznej dla kl. I-IIIXI – I. Kanik, E. Kraus, E. Konior-Zawalonka
Konkurs „Mieszkam w Beskidach” dla kl. I-IIIXI – wychowawcy
Święto Pluszowego Misia – konkurs plastycznyXI – D. Wróbel, M. Tinda-Gniewek
Konkurs plastyczny „Mikołaj”XII – I. Maeser, I.Kanik
Konkurs plastyczny „Aniołek bożonarodzeniowy”XII – A. Włosek, B. Gandzel
Konkurs plastyczny „Zima”I/II – B. Worecka, K. Sordyl
Konkurs fotograficzny „Uroki Zimy”I/II – D. Wróbel, I. Maeser
Konkurs recytatorski „Zimowe uciechy”I/II – M. Stasicka
Konkurs matematyczny „Kangur” kl. II-IIIIII – wychowawcy klas II i III
Konkurs plastyczny „Palma wielkanocna”III – M. Tinda
Konkurs plastyczny „Wielkanocny koszyczek”III – D. Tomaszewska, E. Danel-Majdak
Konkurs „Bieg po zdrowie” dla kl. I-IIIIV – I. Kanik, K. Sordyl
Konkurs plastyczny „Wiosna” dla kl. I-IIIIV – B. Worecka, K. Sordyl
Szkolny konkurs ortograficzny dla klas II-IIIIV/V – B. Soduła, E. Kraus

kl. III: I. Maeser, O. Łozińska-Marek,

Szkolny konkurs matematyczny dla kl. I-IIIV – kl. I O. Łozińska-Marek

kl. II M. Stasicka,

kl. III E. Kraus

Konkurs plastyczny „Dobre uczynki” dla kl. I-IIIV – wychowawcy
Konkurs plastyczny „Lato”VI – B. Worecka, K. Sordyl

 

VIII Konkursy szkolne – klasy IV-VI

Konkurs recytatorski „Poezja pod Groniczkami”IV – A. Marcelińska, W. Oleksy-Nocoń, O. Pękala
Konkurs Ortograficzny dla kl. IV, V, VIXI – A. Marcelińska
Konkurs dotyczący znajomości baśni AndersenaII – A. Marcelińska
Konkurs „Pisać każdy może – ja też!”XI (I etap), V (II etap) – A. Marcelińska, W. Oleksy-Nocoń
Konkurs „American Day”III – E. Biegun, J. Bujnowska, A. Słaboszewska
„Piękna nasza Polska cała” – Dzień DzieckaVI – M. Chromiec-Grzybowska,

D. Michalska-Ostrowska

„Mistrz tabliczki mnożenia klas IV”X – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Konkurs matematyczno-przyrodniczy dla kl. VIV – B. Sitek, J. Broniszewska, D. Radeberg
Konkurs matematyczny dla klas VIX – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Międzyszkolny konkurs matematyczny organizowany przez Szkołę Podstawową nr 29V – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Międzyszkolny konkurs matematyczny im. Stefana BanachaI (I etap), III (II etap) – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Międzynarodowy konkurs matematyczny „Kangur”III – A. Męcner, J. Broniszewska, D. Radeberg
Konkurs muzyczny „Śpiewać każdy może” – Dzień DzieckaVI – M. Chromiec-Grzybowska
Konkurs mitologicznyV/VI – D. Michalska-Ostrowska

 

Leave a Reply