Półkolonia zimowa zakończona

W dniach 16-20 stycznia w naszej szkole była organizowana półkolonia zimowa. W ramach zajęć dzieci miały zorganizowane wyjście do Studia Filmów Rysunkowych, gdzie zapoznały się ze starą i nowoczesną produkcją filmów animowanych oraz oglądały ulubione filmy, m.in. „Reksia” i „Bolka i Lolka”.

Pojechały do Miasteczka Twinpigs w Żorach. Atrakcją były pokazy kowbojskie, pojedynek rewolwerowców. Oglądaliśmy film o księżycu w Kuli parowej, a także o „Trzech świnkach” w Cinema 5D. Mieliśmy okazję przejechać się kolejką w Tajemniczym Podziemiu. Dla najodważniejszych była Nawiedzona Sztolnia. Braliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez Indiankę. Dotyczyły one życia i kultury Indian Ameryki Północnej.

Kolejne dni spędziliśmy w Zabawowie, na warsztatach plastycznych organizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną połączonych ze zwiedzaniem całego budynku, a także w kinie na filmie „Sing”.

Półkolonia wszystkim się bardzo podobała!

Zapraszamy na kolejną na początku wakacji.