Święto Pluszowego Misia 2016

25 listopada hucznie obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Klasy I i II wykonały piękne plakaty z misiami oraz przyniosły pluszowe misie na wielką wystawę do biblioteki. Pluszaki brały udział w głosowaniu na „Najsympatyczniejszego misia”. Udział brało aż 79 miśków!

W tym dniu dzieci odwiedziły bibliotekę, gdzie głosowały na wybranego pluszaka, słuchały fragmentu książki „Kubuś Puchatek” oraz oglądały wystawkę książek z misiowymi bohaterami.

W niektórych klasach udało się zaprosić rodziców, którzy czytali fragmenty książek o misiach. Dzieci poznały historię pluszowego misia, rozwiązywały zagadki, kolorowały wizerunki niedźwiadków.

Wszyscy się świetnie bawili i już czekają na kolejne obchody tego wesołego święta.