Święto Niepodległości w naszej szkole

10 listopada w naszej szkole był dniem szczególnym, Dniem Patriotycznym podczas którego obchodziliśmy Święto Niepodległości, aby oddać cześć tym, którzy zginęli na służbie, w obronie ojczyzny.

Wszyscy uczniowie byli ubrani w stroje biało-czerwone. Klasy 6a i 6c przygotowały piękną akademię. Szkołę ozdabiały obrazy, informacje oraz duże kontury plakatów związane z Polską i symbolami narodowymi, które zostały różnymi technikami pięknie wypełnione przez uczniów klas 1-3.

Zakończenie dnia uwieńczył Festiwal Piosenki Patriotycznej, którego wykonawcami byli uczniowie klas 1-3 oklaskiwani i wspierani przez uczniów klas starszych. W podziękowaniu wszyscy wykonawcy otrzymali słodycze w niecodziennych biało-czerwonych opakowaniach. Śpiewała cała społeczność szkolna!